Gökhan Töre affedilecek mi?

Beşiktaş'ta Gökhan Töre'ye dönüş yolu kapalı. Devre arasında Kasımpaşa'nın ilgilendiği ala almadığı, Töre'nin sezon sonuna kadar çalışmalarını PAF takımıyla sürdürmesine karar verildi.

FUTBOL 20.02.2019, 11:54 22.02.2019, 08:22
490

Beşiktaş’ta Gökhan Töre’ye dönüş yolu kapalı. Devre arasında Kasımpaşa’nın ilgilendiği ala almadığı, Töre’nin sezon sonuna kadar çalışmalarını PAF takımıyla sürdürmesine karar verildi.

Yönetimin “Töre’yi affedelim mi?” teklifine, Güneş bir kez daha “Gerek yok” yanıtını verdi.

Fotomaç

Yorumlar (1)
Sahin 2 yıl önce
Fikret baskan affet gitsin bjk evladi. Gokhan bjk parali oyuncusu. Ve Aldi para hak etsin avrupa giderken destek veren Sen 2 hata yapti dige bittirme. Sen bu oyuncular para kazanacak adamsin. Baskan affet gitsin bir babalik yap Sana yakisani yap. Baskan giden oyuncu bittirme taslica Mario dem baba gibi oyuncular birak gitsin konusma ki geri gelme sansi olsun arkdaslari getiririz adamlar dunya yildizlar geziyor. Hata yapmaktan korkma Mario taslica hata yaptim ders cikaracagim de. Taraftar Sana destek verir. Yalan konusursan taraftar Sana inanmaz. Hata her insan yapar. Hakemler aldimiz maci keske hakemler almasaydik hakem insan Yalan soyleme karsi rakip saygi duy. Mac tekrar olmiyacak saten tek fark Sen seba baskan gibi sevilirsin. Hakem kayip etimiz mac degil kazandimiz Mac tepki ver. Bjk 1 Mac hakemler kaziniyirsa 5 Mac hakemler kayip ediyor. Baskan af et ve korkma taraftar seni korur bizim farkimiz goster. Dusmanlik degil dost Kazan. Bu oyuncular baska bir hocala bambaska yildiz olurlar. Hazir dursunlar aldiklari para hak etsinler