Gökhan Kampa Katılacak Mı?

Beşiktaş Gökhan Töre’nin transferi için Rubin Kazan ile son kez masaya oturacak. Taraflar ödeme planında anlaşırsa, Gökhan Töre kampa katılacak.

Gökhan Kampa Katılacak Mı?

Siyah beyazlı kulüp, bir hafta önce Rubin Kazan ile Gökhan Töre'nin bonservisi konusunda anlaşmaya varmıştı.

Yönetim genç oyuncunun bonservisini 7,5 milyon eurodan 4 milyon euroya indirtmişti. Siyah beyazlılar Rus ekibiyle son kez masaya oturacak ve ödeme planında  anlaşmaya çalışacak.

Beşiktaş yönetimi Gökhan Töre ile de görüşmelerini sürdürüyor. Yıllık ücret konusunda yapılan pazarlıklarda tarafların anlaşmaya yakın olduğu öğrenildi.

Kaynak:NtvSpor

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 5 yıl Önce

seneye real madrid fikret orman'ı transfer edebilir. james rodriguez'i altı ay pazarlıkla 20'ye alırdı kesin.

hakan güzgülleri
hakan güzgülleri - 5 yıl Önce

fikret orman'la transfer görüşmesi: samimiyim kurtarmaz bak, ben sana o parayı verirsem ay sonunu getiremem

cıvık gökhan
cıvık gökhan - 5 yıl Önce

defol ulan!

umut can cabadan
umut can cabadan - 5 yıl Önce

yaa gökhan töreyi almasak nolur sanki 3 5 2 oynasak 3defans 1ön libero 2 ofansif ortasaha 2 kanat 2 forvet şeklinde oynasak nolur, napalım serdarla motta git gel yapsın, mottanın yedeği var da serdara da bi yedek alın, 2 yarı değiştiririz yorulunca gitgel yapmaktan, oldu bitti bu kadro o şekilde oynayamaz mı? denesniz

m.aktaş
m.aktaş - 5 yıl Önce

ya arkadaş bulunmayan hint kumaşı sanki bu gökan töre ulan düne kadar ben bjk den başka kulupte oynamam diyen bu adam değilmiydide ne oldu da anlaşmıyor allahın belası boşverin gitsin o kadar belki bir yerde bir kurşun yer de herkes kurtulur..

Cevat prekazi
Cevat prekazi - 5 yıl Önce

Gece kuluplerinin degismez adami. Besiktasa gelirse bogazdaki gece hayati icin gelir.Dunya yildizi Guti' ye gece disari cikti diye bir suru laf edenler,bu 2. Sinif sarhos oyuncuyu almak icin deli oluyor hayret yani!

ali
ali - 5 yıl Önce

Fazla tavize gerek yok ya imza atsin ya başkası alınsın ogushan ,veli,olcay,'dan iyi oyuncu degil onun yerine kerim oynasin