Gökhan İnler için yeni teklif

Ozan Tufan'ın elden kaçmasının ardından, orta saha transferinde ilk sırada yer alan Gökhan İnler için Lazio'ya 5 milyon Euro'luk teklifte bulunan Siyah-Beyazlılar, yanıt beklemeye başladı.

Gökhan İnler için yeni teklif

Veli ve Tolgay’ın sakatlıkları nedeniyle mutlaka orta saha transferi yapacak olan Beşiktaş’ın gündeminde ilk sıradaki isim artık Gökhan İnler... Ozan Tufan’ın Fenerbahçe’ye gitmesinin ardından Göhan’a daha fazla ağırlık veren Siyah-Beyazlı kurmaylar, yeni tekliflerini Napoli’ye iletti. Daha önce bu transferi 4.5 milyon Euro’ya bitirip, tecrübeli oyuncuya imza attırmak isteyen yöneticiler, İngiltere Premier Lig ekibi Leicester’in devrede olması nedeniyle artırıma gitti; 500 bin Euro’luk zamla tekliflerini 5 milyon Euro’ya yükseltti. Napoli yönetiminin vereceği yanıtı beklemeye başlayan Beşiktaşlı yöneticiler, bu transferi 1-2 gün içinde bitirme hesapları yapıyor. 31 yaşındaki futbolcunun İngiltere ve Türkiye arasındaki seçimi ise bu transferde etkili olacak.

 

FANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
tekin basgan
tekin basgan - 4 yıl Önce

Bence gokhan icin ayrica juventusa da 3 milyonluk bir teklif sunulmali

maf
maf - 4 yıl Önce

Son dakika bilgisi...Beşiktaş Gökhan İnler için Roma ile 5 milyon euro karşılığında anlaştı. Ayrıca Gökhan Gönül'ün bedelsiz 1 yıllığına kiralanması için Torino ile el sıkışıldı. U21 takımın başına da gecen yıl Milan U19'u şampiyonluğa taşıyan Gökhan Keskin'in getirildiği bilgisi verildi.

kekeli
kekeli - 4 yıl Önce

MAF efsane yorum. Yırtıldım gülmekten

traşovski
traşovski - 4 yıl Önce

suratını sıfatını siktiminin lavuk gastecileri sizin yapacağınız haberin içine sıçayım..herif koskoca lazio yazmıış..herf hatası diyecez diyemeiyoruz amk lavukları..bunlar şezzokk uda geçti hela gasteciliği yapıyorlar