Gökhan İle Konuşmuştuk

Cenk Tosun, Mersin İdmanyurdu maçından sonra açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 31.08.2014, 00:12
Gökhan İle Konuşmuştuk

“Türkiye’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarım. İyi bir oyun oynadığımı düşünüyorum. Daha çok gol atabilirdim ama şanssızdım. Bu şartlarda önemli olan üç puanı almaktı. Arkadaşlarımı kutluyorum, çok iyi oynadık. Maçtan önce Gökhan ile konuşmuştuk, ‘Top bana gelince kendini göster’ demişti. Gökhan iyi bir orta kesti, ben de rakiplerin önüne geçerek golü attım. İkinci yarıda girdiğim pozisyonlarda şanssızdım. İlerleyen maçlarda bunları telafi edeceğim. Mustafa çok iyi bir oyuncu. Takıma çok fayda sağlıyor. Onla oynamak beni rahatlatıyor.”

Loading...
Yorumlar (6)
ahmet çarşı 5 yıl önce
büyük forvetsin cenk. ! çok iyiydin
thec 5 yıl önce
bilic bir maça daha olcayla başlarsa şüphelerimde haklı çıkacağım.
be_wild 5 yıl önce
şansız değildin değil tosunum,cepheden vurduğunda terse verman gerekirdi,orta alandan boş kaldığın pozisyonda ise ne yapacağını karar vermemiştin,vurmak yerine kaleci dizlerine yattı ama vurdun,çekip boş kaleye atman gerekirdi,vuruşlarından önce kaleci tepki vermişti farkediliyordu adeta,kaleciyi yıldız yaptık.ama özelliklerin seni türkiyedeki en iyi forwet yapıyor benim görüşüme göre,sağ-sol ayak farketmiyor bi kere tok vuruyorsun devam et tosunum senden umutluyum dembabadan öğren birşeyler.
h.kb 5 yıl önce
iyi forvet olabilirsin o yetenek var ama once hizli ve dogru karar vermelisin son kacirdigin gol pozisyonu yazik o gol kacsada oyle bir vurusu yapmaya hakkin yok
gazi 5 yıl önce
dün gökhanın asist yapması kimseyi kandırmasın çok kötüydü iki tane yüzde yüzlük pozisyon yarattırdı mersine orta sahada topu oyalayınca allahtan mersin atamadıda rahatladık futacsın kaleye sut atmasını mal gibi beklemeside ayrı böyle ölü gibi devam ederse töre elimizde patlar demedi demeyin!!!
aslanavcisi 5 yıl önce
abi şu olcayın yerine kerim frei i oynatsa yemin ediyom real Madrid gibi takım olucaz tamam olcay koşuyo moşuyoda bana o parayı verin iki katı koşayım koşmakla olmuyor sadece