Gerginlik Transfere Engel Oluyor!

Beşiktaş'ta Futbol Direktörü Önder Özen ile teknik direktör Slaven Bilic arasında gerginlik yaşanıyor. İkili arasındaki iletişim kopma noktasına gelirken, bu durum transfer çalışmalarını da olumsuz etkiliyor.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
103
Gerginlik Transfere Engel Oluyor!

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi futbol genel direktörü Önder Özen veteknik direktör Slaven Bilic arasındaki iletişim kopma noktasına geldi.

Siyah beyazlı takımda 1 yılı aşkın süredir görev yapan futbol geneldirektirektörü Önder Özen, teknik direktör tercihini Slaven Bilic'denyana kullanmıştı. Geçen sezon öncesi ve ligin ilk haftlarında Özen ilebilic gayet iyi iletişim kurmuş, bir çok konuda fikir birliğinevarmışlardı. Ancak devre arası transfer döneminde yaşanananlaşmazlıklar, yeni sezon öncesi daha büyük boyutlara ulaştı.Galatasaray'dan Dany'nin kiralanması döneminde araları açılmalayabaşlayan iki isim, neredeyde birbirleri ile konuşmayacak hale geldiler.

Özen ve Bilic arasında soğuk rüzgarların esmesi, olumsuz etkisini degöstermeye başladı. Takımın yurt dışında yapacağı kamp yerininbelirlenmesi, oynanacak hazırlık maçları, sezon planlaması vetransferler hakkında fikir alış verişinde bulunmayan iki ismin bututumu, özellikle transfer çalışmalarının yavaş ilerlemesine nedenoluyor.

SON PROBLEM MITROGLOUÖzen ve Bilic arasındakison problem Kostas Mitroglou konusunda yaşandı. Hırvat teknik adamınısrarla alınmasını istediği Yunan oyuncu konusunda Özen'in kararsızkalması iki isim arasındaki durumu daha da içinden çıkılmaz halegetirdi.

Yeni sezon öncesi Önder Özen ve Slaven Bilic arasındakianlaşmazlıkların ortadan kalkıp kalkmayacağı belirsizliğini korurken, budurumun siyah beyazlı takımı ne oranda etkileyeceği merak konusu.

Yorumlar (0)