Gerçekten büyük bir etki yarattı

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Sivasspor galibiyetini değerlendirirken, "Ankara'da maçlarınızı oynamaya devam edecek misiniz?" sorusunu yanıtladı.

FUTBOL 19.10.2014, 22:21
1684
Gerçekten büyük bir etki yarattı

Galibiyette, zeminin güzelliği ve taraftarın etkisi nasıl oldu? " sorusunu yanıtlayarak sözlerine başlayan Slaven Bilic, "Gerçekten büyük bir etki yarattı. Osmanlıspor'a teşekkür ediyorum. Taraftar bize ekstra bir motivasyon vermediler; ama kararlılık verdiler. Maçtan sonra Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos'a da söyledim, böyle güzel maçların ortaya çıkması için güzel oynayan iki takıma ihtiyaç var. Maçın başında iyi pozisyonlar yakaladık. Ama değerlendiremedik, ikinci yarıda istediğimizi yaptık. Sonra Sivasspor beraberliği yakaladı. Daha sonra ritmi bulup güzel gollerle galibiyete ulaştık" dedi. 


"Bu statta tamam mı devam mı? sorusuna ise Bilic, "Karışık duygular içerisindeyim. Dürüst bir şekilde söyleyecekk olursam, bizim için burada çok iyi bir atmosfer. Ancak diğer taraftar çok seyahat ediyoruz. Belgrad'da gidip sonra Kayseri'ye gideceğiz. Biz İstanbul kulübüyüz. İstanbul'da natif bulmalıyız. Bu atmosferi İstanbul'da, ait olduğumuz yerde tarihimizin olduğu yerde bulmamız lazım" yanıtını verdi. 

Avrupa Ligi'nde oynayacakları rakipleri Partizan'ı da değerlendiren Bilic, "İyi bir takım ve o ligi çok iyi tanıyorum. Lige 8'de 8 galibiyetle başlayan takım iyi bir takımdır. Ligin kalitesini tartışabilirsiniz; ama o lig de belli bir kalitesi olan bir lig. Taraftara gelecek olursak, düşmanca bir atmosfer var. Taraftar takımı sürekli itiyorlar. Şu anda iyi bir pozisyyondayız. Avrupa Ligi'nde bunu sürdürmek istiyorsak, Partizan deplasmanında puan ya da puanlarla ayrılmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
RAMAZAN AKPINAR 6 yıl önce
BİLİÇ bu sakallarla İŞİD üyesi gibi olmuş...