Gelirim hocam

G.Saray'da fazla forma şansı bulamayan ve Aatıf'ın gelmesi durumunda sıkıntı yaşayacak olan Olcan Adın, Beşiktaş'a yeşil ışık yaktı

Gelirim hocam

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in gelmesiyle hız kazanan transfer operasyonunda her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Siyah-beyazlıların bu konudaki gözdelerinden biri olan Olcan Adın'dan, 'olumlu' haberler geldi. Şenol Güneş, Trabzon'da yıldızını parlattığı Olcan konusunda girişimleri bizzat yürütürken; genç oyuncuyla son görüşmeyi tecrübeli hoca yaptı. 

 

Kiralık olarak bitirilecek 


Olcan Adın için sarı-kırmızılı ekiple görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlılarda, Ahmet Nur Çebi'nin, Cüneyt Tanman'dan söz aldığı öğrenilmişti. Ardından Güneş'in de Olcan Adın'ı aradığı ve kendisiyle yeniden birlikte çalışmak istediğini söylediği öğrenildi. Olcan'ın da Aatıf'ın gelmesi durumunda G.Saray'da forma bulma şansının iyice düşeceğini belirterek Güneş'e, anlaşma olması durumunda siyah-beyazlı formayı giymek istediğini söylediği öğrenildi.

 

FOTOMAÇ

YORUM EKLE
YORUMLAR
eagle
eagle - 4 yıl Önce

ulan nasıl haber yapacağınızı şaşırdınız artık ya yok a.q sabri geliyomuş.bi de genç oyuncu diyo ya.hahaha

kartalizmir
kartalizmir - 4 yıl Önce

29 yaşında genç futbolcu. 30 yaşına gelince de yaşlı futbolcu deniyor adamlara. Brezilya'da genç futbolcu denince 18-19 yaşındakiler anlaşılır demişti alex. Türk futbolundan bi halt olmaz. 27 yaşındaki m.pektemek patlama yapması beklenen genç futbolcu hala. Arsenal 28 yaşına gelen oyuncuları yaşlandı diye satıyor.

Bjk
Bjk - 4 yıl Önce

Köpek gibi gelirsin tabi de iş işten geçti piç

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

rahmetli kemal sunalın filminden bir replikle cevap verelim : "sen gelme ulan ayı"

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

''SEN GELME ULAN AYI''

SİYAH
SİYAH - 4 yıl Önce

ULAN ONUN BUNUN ÇOCUĞU; BEŞİKTAŞ KULÜBÜ SENİN PEŞİNDEN 6 AY KOŞTU SEN GİTTİN HIRSIZ GS YE ŞİMDİ AĞLIYOSUN SEN GİT BURAK İTİ VE SELÇUĞUN GÖTÜNÜ YALA.. YANİ DEMEM O Kİ '' SEN GELME ULAN AYI''