Gelecek sezonun ilk bombası

Beşiktaş'ın gelecek sezon için Elbio Alvarez ile ilgilediği iddia edildi.

Gelecek sezonun ilk bombası

Devre arasında sağ bek alarak ara transferi kapatmak isteyen Beşiktaş'ın gelecek sezon içinde bir genç yıldızı daha gündemine aldığı iddia edildi.

Portekiz'den Radio Rennesança'nın iddiasına göre siyah-beyazlıların, Benfica ile beraber Penarol'de oynayan Elbio Alvarez'i istediği belirtildi.

21 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusunun menajerinin, Aytekin Eraybanak olması ortalya atılan bu iddiaların güçlenmesine neden oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
grkan
grkan - 4 yıl Önce

100 bin euro verin gelsin, 2 3 yıl kiralanır sonra yedekte oturmaya baslar :S ne saçma bomba

aysel çelik
aysel çelik - 4 yıl Önce

sikişmek istiyorum

fff
fff - 4 yıl Önce

aysel kimsin sen ya

gnysrt
gnysrt - 4 yıl Önce

aysel tel yaz

Murat sercan
Murat sercan - 4 yıl Önce

Aysel kerhaneye git

gg
gg - 4 yıl Önce

dur kızım hele bi adam gelsin hele :)

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

İyi transfer olur ama nasıl? Muhammed gibi pişsin abi oynatırız dersek hiç gerek yok.

Bu arada bu dönem Muhammed için fırsattır. Eğer Adanaspor'a gönderilmezse yedekten kadroda yer bulup her maç 30 dakika oynatılarak bu sezon hazırlanıp seneye banko oynatılmalıdır.

Transfere dönecek olursak ortasahaya zenginlik katar ama muhakkak oyun süresi alarak eğitilmesi lazım. Pedro Franco gibi. Çok kıvrak adam ama Türkiye'deki sert futbolda çok sakatlanır. Bir de çok sert şutları yok. Ancak iyi mi iyi. Sosa'dan aldığımız verimi alabilir miyiz? Zor. Ancak gençtir. Yatırım olarak görürüz. Üç dört yıl bizde yetişir. Sonrasında iyi bir ücrete "ki 125 Bin Euro market değeri şu anda" satabiilirsek o zaman süper olur. Kesinlikle iyi bir oyuncu. Bu arada aldığımız Opare de çok sağlam adam.