“Gelecek Sezon Hedefimiz...“

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, gelecek sezon tek hedeflerini şampiyonluk olduğunu söyledi.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
113
“Gelecek Sezon Hedefimiz...“

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, TRTSpor canlı yayınınakatıldı. Hırvat teknik adam, Dünya Kupası'nı değerlendirirken, geleceksezon hedefleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE BILIC'İN SÖZLERİ...

"Dünya Kupası'nda Favorim Fransa. Brezilya'da oyuncular en iyioynamak zorundalar, hem de kazanmak zorundalar. Bunu zamanla da olumlubir faktöre çevirmeye başladılar."

"ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ÜÇLÜ SAVUNMA İLE OYNAYABİLİRİZ"


"Geçen sezon da 3'lü savunma ile oynamak bopsiyonlar dahilindeydi.İyi bek oyuncularınız varsa buna gerek yok. Kanat bek oyuncularnız fazlaise 3'lü, 5'li oynayabilirsiniz. Gelecek sezon bu bizim için opsiyonolabilir. Aynı 11 ile, isim değiştirmeden sistem değiştirme imkanınız davar. Bütün bunları dikkate alacağız. Transfer döneminde yaşananlar dabuna etki edecek. Elinizdeki oyuncu profilinize göre sistembelirleyebilirsiniz. Kalkıp da 4'lü oynayacağım diyemem. Bunu ancaksahipsiz bütçeye sahip olduğunu takımda yapabilirsiniz. Kanat beklerinizvarsa, 4 lü durmak tehlikelidir. Juventus gibi kanatları kapatacakstoperler varsa bunu yapalbilirsiniz. Oyuncu rahat olduğu pozisyondaoynamalı. Öyle olmazsa, sizin için verimli olmayacaktır."

"HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK""Öncelikle, ben Beşiktaş'ta bulunmayı çok seviyorum. Ama 5 senesonrası için planlar yapmak bu meslekte mümkün değil. Her hoca ister amagerçekci değil. Dünya şu anda çok hızlı, yemek, müzik, gönderilme.Benim almam gereken bir sorumluluk var. Beşiktaş gibi potansiyele sahipbir takım için şampiyonluk bir hedef olarak duruyor. Dünya Kupası'ndaBrezilya, Arjantin gibi takımlar da var, Şili ve de meksika gibitakımlar da var. Şili hocasına sorsanız o da şampiyonluğu isteyecektir.Önemli olan bir hedef koyarak, o hedef doğrultusunda ilerlemektir."

Yorumlar (0)