Geç Kaldık!

"Transferlerin uzamasında kulübün hiçbir hatası yok. Çünkü futbolcu almak uzun bir süreç. Ancak Feyenoord maçı için geç kaldık diyebilirim"

Geç Kaldık!

Slaven Bilic, Demba Ba konusunda Beşiktaş yönetimine teşekkür ederken, diğer transferlerin gecikmesinde kulübün hatasının olmadığını söyledi. Hırvat hoca, "Transfer uzun işleyen bir süreç. Demba Ba gibi bir oyuncuyu getirmek o kadar kolay değil. Kampın ilk gününde bize katılsa daha iyi olurdu. Transferde aktif durumdayız. Buna rağmen Feyenoord maçı için geç kaldık diyebilirim. Ama nihayetinde sezonun sonu değil" dedi. Bilic, takımın İngiltere kampındaki performansından ve Mainz maçında ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu da dile getirdi. 

 

Kaynak : Sabah

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ruhi
Ruhi - 4 yıl Önce

Orman iztifa. Bu adam hala neyi bekliyor anlamadim.insan istenmedigi yerde dururmu? Isterseniz anket yapariz!

erhan
erhan - 4 yıl Önce

yaa bu adam neden istifa etmiyorki anlamış değilim eğer bukadar istediği olmuyorsa zaten bunu yapmaya mecbur kalacak bunu göremiyormu ne garip ya kardeşim sezon başında en fazla 5 maç bu kadroyla 2 yeniği al bak gör bugün bırakmadığına pişman oluyomusun olmuyomusun yani inanasım gelmiyor ama 33 yaşında bir yunanlı sağbek günlerdir haber yapılıyor ve bu yalanlanmadığına göre biliç böyle istiyor aksi halde 32 yaLÇINI KAMPA İSTEMEZDİ

hellfire
hellfire - 4 yıl Önce

bilicten daha iyisinimi buldunuzda istifasını istiyosunuz. cahillik dizboyu

erhan
erhan - 4 yıl Önce

yaa bizim milletin en büyük sorunu ne biliyomusunuz dinlediğini anlamıyor hadi laftır uçar tekrar kaydı başa alamassın olur ulan yazı sabit istediğin kadar oku anlamadın oku tuhaf geldi bidaha oku baktın anlamıyon okadar şeysin neydi yaa şimdi yazacam olmayacak neyse yani okadar koca kafalısın boşver de geç adamın istifasını istemiyoruz diyoruzki neden istifa etmiyor ilginç madem bukadar büyük hoca ya bu Hırvatların maradonası hem istediği kadro kurulmadı hem takım dün neyse bugün o eger kendi istemiyosa halen yaşlı başlı adamlarla kadroya takviye planları yapılıyor o istemiyor diyoruz zorla alınmak isteniyorsa ki eğer kendi istiyorsa kendi gibi büyüklerle çalışmak istemeside size normal gelebilir

erhan
erhan - 4 yıl Önce

insan hem istemediği adamların kadronuza sokulmaya çalışılması ve istediklerinizin olmaması ilerde sizi taraftarın önüne atmaktan başlka bişey değildir ohalde yol yakınken bırakır gider eğer yarın ben istedim yönetim almadı elimden bukadar gelir demeyi planlamıyorsa özü...başarısızlık işine geliyorsa nasılsa ekmek verenim var sesetme diyen biri değilse adam sorar ulan ben niye geldim buraya şampiyon olamayacaksam hersene 3. lüğe oynayacaksam avrupada olamayacaksam niye geldim der...bilmem anlatabildimmi yani biz istifa etsin demiyoruz bu şartlara razı olmadığını göstermesi gerek herşeye eyvallah demeye gerek varmı ?

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

millete kalkın işinize bakın diyen erhan adlı kişi, her başlığın altında bir sürü yorum yazıyorsun. kalk sen işine bak diyecem ama anlaşılan bir işin yok, boş boş oturuyorsun bütün gün

sencer
sencer - 4 yıl Önce

bilicten iyisini bulduk istifa... rasim kara+üzülmez+cordoba bundan kötü oynatmazlar emin ol... geçen sene takımın başındaki adam halen sistem deniyor.

kurmaykartal
kurmaykartal - 4 yıl Önce

transferlerin olmamasında klübün suçu yok demiş yahu benim anlamadığım taraftar mı suçlu transferlerin olmamasında.yönetim 1 senedir ne yapıyor Allah aşkına biri söylesin o kadar scout ekibi, futbol koordinatörü ,zırt pırt değişen futbol şube sorumluları ne halt ediyor Beşiktaşın parasını ve ismini kullanmaktan başka.