G grubunun en iyi 11'inde Beşiktaş'tan 2 isim!

Ünlü İngiliz spor sitesi Squawka, Şampiyonlar Liginde her grubun en iyi 11'ini belirledi. G grubunun en iyi 11'inde Beşiktaş'tan oyuncular da yer aldı.

FUTBOL 10.10.2017, 10:06 11.10.2017, 09:37 kartalbakışı.com
4864

İşte 8 grubun en iyi 11'i...

***

A Grubu en iyi 11:

David De Gea (Manchester United); Mario Fernandes (CSKA Moscow), Vasili Berezutski (CSKA Moscow), Luisao (Benfica), Alex Grimaldo (Benfica); Taulant Xhaka (Basel), Aleksandr Golovin (CSKA Moscow), Paul Pogba (Manchester United); Mohamed Elyounoussi (Basel), Romelu Lukaku (Manchester United), Pizzi (Benfica)

B Grubu en iyi 11:

Manuel Neuer (Bayern Munich); Mikael Lustig (Celtic), Kara Mbodj (Anderlecht), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Kieran Tierney (Celtic); Leander Dendoncker (Anderlecht), Marco Verratti (Paris Saint-Germain), Thiago Alcantara (Bayern Munich); Moussa Dembele (Celtic), Robert Lewandowski (Bayern Munich), Neymar (Paris Saint-Germain)

***

C Grubu en iyi 11:

Jan Oblak (Atletico Madrid); Maksim Medvedev (Qarabag), Diego Godin (Atletico Madrid), Kostas Manolas (Roma), Marcos Alonso (Chelsea); N'Golo Kante (Chelsea), Michel (Qarabag), Radja Nainggolan (Roma); Antoine Griezmann (Atletico Madrid), Edin Dzeko (Roma), Eden Hazard (Chelsea)

D Grubu en iyi 11:

Gianluigi Buffon (Juventus); Diogo Figueiras (Olympiacos), Giorgio Chiellini (Juventus), Gerard Pique (Barcelona), Alberto de la Bella (Olympiacos); Esteban Cambiasso (Olympiacos), Adrian Silva (Sporting CP), Bruno Fernandes (Sporting CP); Paolo Dybala (Juventus), Luis Suarez (Barcelona), Lionel Messi (Barcelona)

***

E Grubu en iyi 11:

Jasmin Handanovic (Maribor); Andrey Yeshchenko (Spartak Moscow), Marko Suler (Maribor), Simon Kjaer (Sevilla), Dimitri Kombarov (Spartak Moscow); Fernando (Spartak Moscow), Giroginio Wijnaldum (Liverpool), Ever Banega (Sevilla); Sadio Mane (Liverpool), Roberto Firmino (Liverpool), Wissam Ben Yedder (Sevilla)

***

F Grubu en iyi 11:

Brad Jones (Feyenoord); Darijo Srna (Shakhtar Donetsk), Vincent Kompany (Manchester City), Yaroslav Rakitskiy (Shakhtar Donetsk), Ridgeciano Haps (Feyenoord); Taras Stepanenko (Shakhtar Donetsk), Kevin De Bruyne (Manchester City), Marek Hamsik (Napoli); Lorenzo Insigne (Napoli), Sergio Aguero (Manchester City), Dries Mertens (Napoli)

***

G Grubu en iyi 11:

Iker Casillas (Porto); Djibril Sidibe (Monaco), Kamil Glik (Monaco), Pepe (Beşiktaş), Alex Telles (Porto); Hector Herrera (Porto), Oğuzhan Özyakup (Beşiktaş), Naby Keita (RB Leipzig); Thomas Lemar (Monaco), Timo Werner (RB Leipzig), Emil Forsberg (RB Leipzig)

***

H Grubu en iyi 11:

Boy Waterman (APOEL); Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Carlao (APOEL), Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur), Marcelo (Real Madrid); Julian Weigl (Borussia Dortmund), Luka Modric (Real Madrid), Christian Eriksen (Tottenham Hotspur); Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund), Harry Kane (Tottenham Hotspur), Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

***

Kaynak: Fotomaç

Yorumlar (0)