Futbolculardan galibiyet yemini!

Beşiktaş kaptanı arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı . Oğuzhan, “4 maçı galip bitirerek 12’den vuracağız . Bursaspor’a saygılıyız ancak üç puanla döneceğiz”dedi.

FUTBOL 14.05.2017, 10:27 15.05.2017, 11:34 kartalbakışı.com
724

Kaptan Oğuzhan önderliğinde toplanan Siyah-Beyazlı oyuncular galibiyet yemini etti. Oğuzhan'ın arkadaşlarına ligde son 2 maçta kaybettikleri 5 puanı telafi etmek için sahaya çıkacaklarını söyleyerek, "Son 4 maçımızı kazanarak şampiyon olacağız. Bursaspor'un son 2 maçta kalesinde 11 gol görmesi onların kötü bir takım olduğu anlamı taşımıyor. Futbolda bazen işler tersine gidebilir. Bursaspor etkili silahları olan ve taraftarı önünde motive olduğu an her takımı yenebilecek bir ekip. Onlara müthiş saygı duyuyoruz. Bize karşı onur savaşı verecekler. Ancak kazanmaktan başka çaremiz yok. Bu maçta her şeyimizi ortaya koyarak 3 puana ulaşmalıyız. Bunu başaracak güçteyiz" dediği öğrenildi.

***

BURSA MAÇINI FİNAL HAVASINDA OYNAYACAĞIZ
Oğuzhan Bursa'dan 3 puanla dönmeleri durumunda şampiyonluğun kapısını aralayacaklarını vurgulayarak, "Bu sezon hak ettiğimiz şampiyonluğu kaptırmayacak kadar güçlüyüz. Başakşehir ve Fenerbahçe karşısında ummadığımız sonuçları aldık. Bunu telafi edecek güçte bir ekibiz. Bu maçı bir final havasında oynayarak sonuca gitmek istiyoruz. Taraftarımız bize güvensin" ifadesini kullandı.

***

Kaynak: Takvim

Yorumlar (0)