Fransızlar Tolgay'a dikkat çekti

Fransızların yüksek tirajlı futbol dergilerinden So Foot, resmi internet sitesi aracılığıyla Beşiktaşlı Tolgay Arslan hakkında bir makale yayımladı. Makalede Siyah Beyazlı futbolcudan övgüyle söz edildi.

FUTBOL 14.03.2018, 14:41 14.03.2018, 22:03 kartalbakışı.com
1386
Fransızlar Tolgay'a dikkat çekti

Fransızların yüksek tirajlı futbol dergilerinden biri olan So Foot, resmi internet sitesi aracılığıyla yayımladığı bir makalede BeşiktaşTolgay Arslan'ı göklere çıkardı.

"Tolgay Arslan, Gürültü ve Öfke" başlıklı yazıda Siyah Beyazlı futbolcunun kariyer hikayesi anlatılırken yıldız oyuncunun yeteneğinden övgüyle bahsedildi.

***

ERKEN KEŞFEDİLEN YETENEK

Makalede Tolgay'ın henüz U7 takımında yeteneğini göstermeye başladığına vurgulanırken o dönemki takım arkadaşı André Hartmann'ın şu sözüne yer verildi:

"Başlama vuruşundan sonra topu hemen ona atardık ve golden önce 5-6 oyuncuyu çalımlardı. Hatta onun 10 gol attığı bir maçı 20-0 kazanmışlığımız bile vardır."

***

BAYERN'İ İYİ TANIYOR!

Yazıda ayrıca Tolgay'ın Hamburg'da yaşadığı Bundesliga deneyimi de hatırlatılarak yıldız futbolcunun bu akşam karşılaşacakları Bayern Münih'i en iyi tanıyan isim oldu belirtildi.

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon Benfica'yla kendi evinde oynadığı maçı 3-0 geriye düşmesine rağmen çevirdiğini yazan So Foot, bu maçın mucizeye inanmak için yeterli olduğunu yazdı.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (0)