Flaş iddia! Yusuf Erdoğan'la anlaşma tamam!

2 sezon üst üste şampiyon olan Beşiktaş hem kadrosunu takviye etmek hemde genç isimlerle yaş ortalamasını düşürmek adına transfer çalışmaları yapıyor. Birçok isimle görüşme halinde olan Beşiktaş için 'Yusuf Erdoğan'la anlaştı' iddiası ortaya atıldı.

FUTBOL 24.06.2017, 17:22 25.06.2017, 22:27
3795

Transfer sezonunun resmi olarak başlamasıyla yerli ve yabancı oyuncular konusunda girişimlerini hızlandıran Beşiktaş’ta bir transfer daha mutlu sonla bitmek üzere. Beşiktaşlı oluşuyla bilinen Yusuf Erdoğan, bayramdan sonra kendini siyah-beyazlı ekibe bağlayan sözleşmeye imza atacak.

***

Trabzonspor’un kanat oyuncusu Yusuf Erdoğan’la her konuda anlaşan Beşiktaş, Yusuf’un Beşiktaş’ta oynama isteğini de göz önünde bulundurarak bu konuda girişimlerini hızlandırdı. Olcay Şahan transferinde Trabzonspor’a kolaylık sağlayan Beşiktaş’a, Yusuf konusunda da Trabzonspor’un kolaylık sağlayacağı öğrenildi.”

***

Trabzonspor’un Yusuf’u, Başakşehir’le Visca takasında bir oyuncuyla beraber kullanmak istemesine rağmen Yusuf’un ”Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” çıkışıyla takas planları rafa kalktı. Trabzonspor başkanı Muharrem Usta ise Beşiktaş ile olan yakın ilişkiler sebebiyle transferde zorluk çıkarmayacak. Trabzonspor ise Yusuf’un Beşiktaş’ta oynama isteği yüzünden, Başakşehir ile Visca takası konusunda başka oyuncular üzerinde görüşmeye başladı.

***

24 yaşında 1,71 boyunda olan kanat oyuncusu geçtiğimiz sezon 30 resmi maçta Trabzonspor forması giydi ve 4 gol atmayı başardı. Yusuf sol bek, sol açık ve sağ açık pozisyonlarında görev alabiliyor.

***

Kaynak: BJK.org

Yorumlar (0)