Flaş İddia! Demba Ba...

F.Bahçeli Moussa Sow, yakın arkadaşı Demba Ba’yı “Ertuğrul Karanlık’a tedavi olma. Benim için ‘Futbol hayatı bitti’ demişti” sözleriyle uyarınca Senegalli santrfor Fransa’nın yolunu tuttu.

FUTBOL 04.09.2014, 03:15
13884
Flaş İddia! Demba Ba...

BEŞİKTAŞ’IN Arsenal ile oynadığı Şampiyonlar Ligi play-off turu 2. maçında sakatlanan Demba Ba, kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık’a tedavi olmadı... Çünkü yakın arkadaşı ve vatandaşı Moussa Sow kendisini bu konuda uyardı...

BİLİNDİĞİ gibi Karanlık, geçmişte F.Bahçe’de çalışmış ve Sow için “Dizi vahim halde. Futbol oynayamaz” demişti. Hatta sonrasında Karanlık’ın sarı-lacivertlilerdeki görevine son verilmişti.

SOW, Ba’yı “Ertuğrul Karalık’a tedavi olma. Benim için ‘Futbol hayatı bitti’ demişti” diyerek uyardı. Ba da bunun üzerine Mersin İdman Yurdu maçının ardından Fransa’ya, o dönemde Sow’u iyileştiren Türk osteopat Osman Fatih Aydoğdu’nun kliniğine gitti. Senegalli oyuncunun tedavisinin büyük bir kısmı Fransa’da gerçekleştirilirken Beşiktaş fizyoterapisti Aşkın Dede’nin de Milli Takım’a gitmesi nedeniyle Ba, Aydoğdu’yu tedaviyi tamamlaması için Türkiye’ye çağırdı.

İKİLİ dün öğle saatlerinde İstanbul’e geldi ve 29 yaşındaki oyuncunun dizindeki sakatlığın tedavisi bir süre daha devam edecek.

 

Kaynak : Vatan

Yorumlar (9)
KARANLIK 6 yıl önce
şu takıma üzerinde şaibe bulunmayan, profesyonel bir sağlık ekibi kurulsun artık. bu ertuğrul karanlık iyi mi kötü mü fenerden neden gönderildi (sağlık kadrosu futbolcu yada teknik heyet gibi sık değişmez) belli değil, bir ara diploması var-yok muhabbeti vardı önder özen ben gördüm o yeter demişti ben anlamadım bu işi. Sakatlıklardan çok çekiyoruz her sezon o yüzden başında kendi kanıtlamış profesyonel birinin olduğu yeni bir sağlık ekibi kurmak gerek.
Gezgin 6 yıl önce
Adını duyan kaçıyor ama adam hala Beşiktaş doktoru..Hayırdır sayın ORMAN..Amca oğlu falanmı..
guner eser 6 yıl önce
lan embesiller sallamayin adamlar haber bulamamis sallamis bir manset iste sazanlar
Türkay 6 yıl önce
Merak ettim haberin muhabiri kim diye, baktım, hiç şaşırmadım; ERDAL CÖMERT'miş. İkincisi Ertuğrul Karanlık, Sow ile ilgili açıklamaları yaptığında FB'den ayrılmıştı zaten, haberde verilen bu bilgi yanlış. Bazı arkadaşlar Karanlık'ın diploması yok muhabbetinden sonra şüpheye düşmüşler. Ben Karanlı'ın mezun olduğu okulda okuyorum Almanya'da. Hiç kimse böyle bir sahtekarlık yapamaz buralarda. Artı çalıştığı kurumlara bir bakın bakalım, oralarda kötü doktor çalışır mı? Ertuğrul Karanlık sıradan bir spor doktoru değil, farklı tedavi yöntemleri olan bir doktor. Misal Almeida'nın kronik sakatlığını o halletti(Geçen sene Almeida sadece bir kere sakatlığından dolayı oynamadı). Taraftarlarımıza tavsiyem şu; hakemler saha içinde GS/FB'ye çıkartamadıkları kartları bize karşı nasıl korkmadan veriyorlarsa, basında da böyle bir durum var. GS/FB'den çekindikleri için her dedikoduyu haber yapamıyorlar ama bize gelince yapabiliyorlar. Bunda yönetimin de hatası olabilir. Saygılar.
Mustafa Sar 6 yıl önce
Şu Ertuğrul Karanlık tartışmasına bir son verelim artık. Adamı tartışıp durmayın. Yönetim kaynaklı bir tartışma ise doktoru gönderin. Yok dışarda tartışma ise yönetim sahip çıksın adama. Demba Ba Fransa'ya tedavi olmak için gidiyorsa dR. Karanlık ne iş yapar. Almeida da aynı sorun yaşanmıştı. Hatta Q7 kavga bile çıkarmıştı. Bir Tugrul Yenigün iki Ertuğrul Karanlık.. Beşiktaş'ta bitmeyen iki tartışma... yönetim akıllı olsun. Bu sorunları kökünden çözsün... kim işini yapmıyorsa gözünün yaşına bakmadan kulüpten kovulsun.
Türkay 6 yıl önce
Herkesin kendi güvendiği, özel doktoru olabilir. Demba Ba muhtemelen kendi doktoruna da muayene olmak istedi ama ERDAL CÖMERT kendine göre, içinde yalan-yanlış bilgiler olan sallama bir haber yapmış işte. Şaşırtıcı değil.
çağlar 6 yıl önce
basın geçen sene en etkili oyuncularımız fernandes ve gökhan töreyi bitirdi bu sene de demba baya taktılar
6sli ertuğrul kovulmalı 6 yıl önce
ertuğrul karanlık 6sli ve 6s nin adamı adam kasıtlı olarak yanlıi tedavilerle yıllardır tüm oyuncularımızı sakatladı derhal kovulmalı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın