Fiyatı Bile Belirlendi! Avrupayı Karıştırdı

Beşiktaş'ın sezon başında Rubin Kazan takımından tüm haklarıyla transfer ettiği Gökhan Töre, performansıyla pek çok Avrupa takımının ilgi odağı oldu.

FUTBOL 16.03.2015, 13:46
3362
Fiyatı Bile Belirlendi! Avrupayı Karıştırdı

Son olarak Club Brugge maçında İtalya’nın en büyük takımlarından bir tanesi milli futbolcuyu transfer etme kararı aldı.

Konuyla ilgili olarak ise bir Türk menajerle toplantı yaptılar.

Bu ünlü İtalyan takımıyla konuda toplantı yapan FIFA menajeri Saffet Balkan, önemli açıklamalar yaptı.

İTALYANLAR FİYATI BİLE BELİRLEDİ

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Balkan, “İtalyanlarla bir toplantı yaptım. Gökhan Töre’yi izleyen bir çok takım var. Benden bilgi aldılar. Ama  Beşiktaş’ın isteyeceği transfer ücretini çok az kulüp ödeyebilir. Bu nedenle izleyen bir çok takım devreden çıkmak zorunda kalacak. Gökhan gerçekten çok iyi bir maç çıkardı. İngiltere, İspanya ve İtalyan gibi ülkelerden bir tanesinde oynama zamanı geldiğini düşünüyorum. Çünkü artık olmuş bir futbolcu. 

Büyük ihtimalle yaz döneminde ülkemizi  yurtdışında en iyi şekilde temsil edecektir. İtalya’nın 4 büyük takımından bir tanesinin kulüp menajeriyle bu konuyu bir toplantı yaparak, daha somut olarak, konuştuk. Ama bu kulübün ismini veremeyeceğim. Fiyatı öğrenmek istediler. Beşiktaş onu kolay kolay bırakmayacaktır. Beşiktaş’ın ne karar alacağını bilmiyoruz. 

Beşiktaş’la önümüzdeki günlerde görüşeceğiz. İtalyanlar’ın Gökhan transferi için belirledikleri bir rakam var. O rakam olursa, hemen ön anlaşma yapacaklar. Beşiktaş’ın isteyeceği parayı ödeyebilecek çok az takım var. Gökhan Töreni’nin isteyeceği ücret de önemli. Bence yüksek maliyeti rağmen İtalya’nın ilk dördünde, İspanya’nın ilk 4’ünde ve İngiltere’nin ilk 5 takımında oynayacak kapasitede” dedi.
 
Gökhan Töre’yi İtalya’dan Juventus ve Inter Milan’ın istediği öğrenildi.

Yorumlar (12)
umit ordu 6 yıl önce
İtalyanlar’ın Gökhan transferi için belirledikleri bir rakam var. bu saçma bir yorum. daha elindeki oyuncuyu satmayı bilmiyorsun. oyuncu,senin. fiyatı sen belirleyeceksin
grpbc 6 yıl önce
20 m euro en az.. işine gelen alsın.
çağlar 6 yıl önce
ümit uslu İtalyanların belirlediği rakam gökhanın fiyatı değil kendi verebilecekleri rakam
hüseyin 6 yıl önce
en az 25 milyon euro.. biz 23 yaşındaki gökhan töre gibi bir adamın yerini kaç milyon euroya doldururuz düşünün.. onun kadar kalitelisi.. kadaya 25 milyon euro üzerinden gökhanın yerini dolduracak oyuncu alınır geriye kalan para kar olarak kasaya atılır.. kolay değil yeri dolması
hamit 6 yıl önce
Fiyatini bilmem ama Gokhan giderse bu tarz bir oyuncu alacagimizi sanmam. Kerim'i oraya monte etmeye calisacaklardir.
ahmet a. 6 yıl önce
tahminim 15 milyon euro'ya gidecek. atletico madrid, psg ya da juventus.
10ur 6 yıl önce
italyan devi dedikleri inter.ele-mancini'li inter.verebilecekleri parada 10-13M euro.salih ucan bile 10M euro ediyorsa gökhan için böyle komik bir ücretle gelmesinler.Gökhan'a 20-25M euro verebilecek takımlar zaten var.Gökhan bizde kaldığı sürece fiyatını arttırır.yetenegi bir yana adamda taktik disiplin var.
CastieL 6 yıl önce
Öncelikle Töreyi Töre yapan BEŞİKTAŞTIR!. Gökhan Beşiktaşa en az 3 yıl daha hizmet edip bu forma altında kupalar kaldırıp kariyerini süslemelidir. Daha sonra kulübüne para kazandırıp La Liga ya gidip Bizi GURURLANDIRMALIDIR! :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın