Fırsat bu fırsat!

Derbide yedek oturan Ricardo Quaresma, Sporting maçında 11'e dönüyor. Sporting'i yakından tanıyan ve takım arkadaşlarına sık sık önemli bilgiler veren Portekizli yıldızın, galibiyette pay sahibi olması bekleniyor.

FUTBOL 30.09.2015, 02:41 30.09.2015, 02:42

 Fenerbahçe’yle oynanan kritik derbi öncesi Beşiktaşlılar’ın en çok merak ettiği konu Ricardo Quaresma’nın oynayıp oynamayacağıydı. Teknik direktör Şenol Güneş’in zorlu maçta görev vermediği oyuncunun yarınki Sporting maçında ise sahada olması bekleniyor, hem de özel görevlerle. Geçen sezon Porto’da forma giyen ve rakibi yakından tanıyan 32 yaşındaki hücum oyuncusu, Olcay’ın cezalı olması nedeniyle hücum hattının solunda görev yapacak. Rakibin artılarını ve eksilerini idmanlarda arkadaşlarıyla paylaşan Quaresma’ya saha içerisinde de büyük sorumluluk verilecek. 

Fırsat bu fırsat!

Şenol Güneş’in isteğiyle sık sık kanat değiştirecek olan Quaresma da bulacağı bu fırsatı iyi değerlendirmek istiyor. Arkadaşlarının kendisine derbi sonrası gösterdiği ilgiden memnun olan tecrübeli oyuncu, Sporting maçında göstereceği performansla teşekkür etmeyi amaçlıyor.


FANATİK
Yorumlar (0)