Fikret Orman'dan transfer açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Gremio'dan transfer edilen Rhodolfo ile bir araya geldi.

FUTBOL 24.07.2015, 13:52
382
Fikret Orman'dan transfer açıklaması

Rhodolfo ile stadı gezen Fikret Orman,Beşiktaş'ın transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Orman, yaptığı açıklamada;

BEN STATTA ÇALIŞIYORUM

“Ben statta çalışıyorum. Onun için hep buradayım. Bu sebeple yeni transferlerimiz de stadımıza geliyor. Ayrıca yeni mabedimizi görmelerini istiyorum. Burası inanılmaz futbol arenası. Rhodolfo Çok kaliteli iyi bir insan. Zaten yapmış olduğumuz araştırmalar sadece futbol değil karakteriyle de alakalı. Çok yüksek ahlaklı oyuncuları kulübümüzde barındırmayı istiyoruz. Gelmiş olduğu takımın kaptanı. Geçen sezon yaşadığımız sorunlardan biri de genç kadromuz olmasıydı. Kadromuza kattığmız Beck, geldiği takımın kaptanıydı. Rhodolfo da kaptan. Quaresma Beşiktaş’ta kaptanlık yapmış biri. Tosic de yine tecrübeli isim” 


VELİ’NİN YERİNE TRANSFER YAPABİLİRİZ

“Bundan sonra santrafor transferimiz var. Tolgay’ın sakatlanması şanssızlık oldu. Veli’nin de omzu bugünlerde belli olacak. Hafta sonu kampa katılıyorum, hafta içi statta oluyorum. Belki o bölgeye de transfer yapabiliriz. Sonra transferi kapatacağız ve lig başlayacak. Hayırlı olsun. Bir an evvel buraya gelerek şampiyonluk turunu atmak istiyoruz”

BUNLARIN TEK AMACI ŞAMPİYON OLMAK

“Bu statları yapıyoruz, oyunculara yatırımlar yapıyoruz. Bunların tek amacı şampiyon olmak, başarı elde etmek, Avrupa kupalarını kazanmak. Statları yapmanın nedeni de o. Rakiplerimizden çok geriye düşmüştük. Bu yatırımlarla beraber bunu kapatmış durumdayız. Bütçemizi de arttırdık. Nice başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Stadı bir an evvel bitirmeyi istiyoruz. Bunun için gece gündüz buradayız” dedi.

Yorumlar (2)
abuzittin 5 yıl önce
başkanım traşı geç biiiiirr ikincisi orta sahaya çabuk mücadeleci ayağa oynayan önündekileri oynatan önde basan maç içi devamlılığı olan agresif sağlam isabetli uzun topta atabilen atakları defanstan önce karşılayan bir ön libero kesin lazım veli tolgay olsada acil lazım
mehmet kartal 5 yıl önce
yapılan transferlerle kadromuz tecrübe eksiğini bir nebze giderdi yaş olarak baktığımızda Q7 31 tosiç 30 rhodolfo 29 beck 28 yaşında bide kalburüstü bir forvetle velinin iyileşip iyileşmemesine bağlı bir orta saha transferiyle taş gibi takım oluruz