Fikret Orman sahaya iniyor

Bu sezon inişli-çıkışlı bir grafik çizen ve ortaya koyduğu futbolla hayal kırıklığı yaşatan Beşiktaş’ta Göztepe yenilgisi bardağı taşırdı. Başkan Fikret Orman’ın takımın gidişatından memnun kalmadığı bu yüzden duruma el koymaya hazırlandığı öğrenildi.

FUTBOL 23.10.2018, 17:17 24.10.2018, 09:50 kartalbakışı.com
246

Fikret Orman’ın öncelikle takım kaptanları ile bir toplantı yapmaya hazırlandığı bildirildi. Takım içerisindeki maddi, manevi ve teknik sıkıntıları kaptanlardan dinleyecek olan Orman, tüm sorunları masaya yatırmaya çalışacak. Göztepe mağlubiyetine çok sinirlenen Fikret Orman’ın Genk maçından sonra tüm takımla da birlikte bir sohbet toplantısı yapacağı belirlendi.

Teknik Direktör Şenol Güneş ile de bir araya gelmesi beklenen Fikret Orman’ın, öncelikle şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını söyleyeceği ve geçen seneki gibi bu senenin de riske sokulmaması gerektiğini ifade edeceği öğrenildi.

Skorer

Yorumlar (2)
Kartal 2 yıl önce
Sahaya inse ne yazar sahadaki hal belli ikibucuk senedir aynı hal var yönetim kötü transferler Şenol hoca ise takımdan çalıştırmadigi oyunu istiyor durum ikibucuk senedir bu değişmez inanın.
kartalca 2 yıl önce
Santrafor mu oyanayacak mş?