Fikret Orman'dan Mete Kalkavan açıklaması!.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Süper Lig'in 9. haftası kapanış maçında Medipol Başakşehir ile oynadıkları maçın hakemi Mete Kalkavan hakkında açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 24.10.2017, 15:16 25.10.2017, 10:23 kartalbakışı.com
1696
Fikret Orman'dan Mete Kalkavan açıklaması!.

İşte Fikret Orman'ın açıklamaları;

***
"METE KALKAVAN BEŞİKTAŞLI OLMADIĞINI GÖSTERMEK İSTEDİ"

***

"Hakemlerimiz topu çok kesiyorlar. Her dakika top duruyor. Yurt dışında oynadığımız maçlardaki dakika sayısıyla Türkiye'ye baktığımız zaman Türkiye'deki daha az. Hemen oyuna müdahil oluyorlar. Çok etkileniyorlar özellikle sosyal medyadan. Mete Kalkavan çok beğendiğimiz kişilikli bir hakem. Ama çocuğun üzerinde Beşiktaşlı imajı yaratıldığından o da Beşiktaşlı olmadığını göstermek için elinden ne geliyorsa onu yapmaya çalışıyor.

***
Yani zıttın da hareket etmeye çalışıyor ki 'hayır ben Beşiktaşlı değilim' diye göstermeye çalışıyor. Ama Beşiktaş'a zararı oluyor. Yapacak bir şey yok, bu hakemler bizim, sahip çıkmamız lazım. Hepsi pırıl pırıl insanlar. Türkiye'de futbolun daha hızlı ve eğlencesi daha yüksek olması için topu az kesmeleri lazım maalesef Türkiye'de böyle durum var. Aynı hakemler yurt dışında maç yönettiklerinde böyle yönetmiyorlar. Orada daha çok topu oynatıyorlar. O yüzden nedense Türkiye'ye gelince düdük sıkıntı oluyor."

Kaynak: Fotomaç
 

Yorumlar (3)
tolga 3 yıl önce
siz böyle geri zekalı hakemlere sahip çıktıkça bjk taraftarı daha çok üzülür ağlar.sizin gibi ezik bşk türk futbolundan uzaklaştırmak gerek.bjk nin hakkını aramayan bşk tipi
SEYİT SARI 3 yıl önce
başakşehir maçında oyuna izin verseydi kalkavan bjk daha zor duruma düşecekti bjk sorun lorkrk oyun çok geriye kurulan defans
Zihni korkmaz 3 yıl önce
Aynen öyle malesef