Fikret Orman'dan Flaş Ospina Açıklaması

Beşiktaş'ın patronu, taraftarlara müjdeyi verdi. Orman, “Yazdığınız Sırp kaleciler (Rajkovic, Stojkovic), Dnipro'nun file bekçisi (Boyko) ve Ospina listemizde. Başka adaylar da var. Çok iyi bir kaleci alacağım” dedi.

FUTBOL 25.12.2015, 10:00 25.12.2015, 10:03
5055

 Beşiktaş ligde lider, Türkiye Kupası’nda da yoluna devam ediyor. Taraftarların ise devre arasında transfer istediği tek bir mevki var, o da kale. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak taraftarlarına mesaj gönderdi.

"OSPINA LİSTEMİZDE"

Ciddi düzeyde görüşmeler yaptıklarını vurgulayan Orman, “Yazdığınız Sırp kaleciler (Rajkovic, Stojkovic) doğru. Dnipro’nun file bekçisi (Boyko) ile Ospina da listemizde. Ancak hiç çıkmamış başka adaylar da var. Çok iyi bir kaleci alacağım. Bu konuda kararımız kesin. Beşiktaşlılar merak etmesin” dedi.

"STOPER İÇİN DE GÖRÜŞMELER VAR"

Sadece kaleye değil, savunmaya da takviye yapacaklarını dile getiren Fikret Orman, “Stoper konusunda görüşmelerimiz var. Bunun için araştırmalarımız da, temaslarımız da sürüyor. Süper Lig’de şampiyonluğa uzanmak istiyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.
Yorumlar (2)
Yalnizkartal 5 yıl önce
Alacaginiz futbolcular seneye sampiyonlar liginde oynayacak düzeyde olsun birde seneye tekrar oyuncu aramayin
paraklit 5 yıl önce
mandanda candır ya, macera aramayın adam lastik gibi. tecrübeli akıllı adam. paraya kıyın bu sefer. kaleci ile golcü şakaya gelmez.