Fikret Orman'dan canlı yayında transfer açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor'un futbolcusu Burak Yılmaz'la ilgili bir görüşmelerinin olmadığını açıkladı.

FUTBOL 23.08.2018, 18:01 24.08.2018, 11:33
2522

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman transfer konusunda flaş açıklamalarda bulundu. Orman, TRT Spor'a telefonla bağlandığı programda şu ifadeleri kullandı:

'Kaleci ile ilgili fikirler var'

"Yapabileceğimizin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz ve olmuyorsa yapmayacağız. Beşiktaş takımından gidenlere bakınca, 3 oyuncu sattık. Biri bizde değildi, Brugge'e sattık. Stoperin yerine bir stoper aldık. Kaleci ile ilgili fikirler var."

'Burak'ı hiç konuşmadık'

"Biz durumdan fırsat çıkaracak bir zihniyet değiliz, asla olmaz da. Biz itibarımız için yaşıyoruz. Trabzon Burak'ı göndermek istiyormuş, o bilmem neymiş falan, bu süreçlerin içinde değiliz. Geçen hafta Ahmet Ağaoğlu ile konuştuk ve hiç Burak falan konuşmadık. Burak Yılmaz için ne bir görüşmemiz oldu, ne de talep oldu. Burak Yılmaz Beşiktaşlı, ben de hep o yüzden onunla ilgili konuştum. Ben duruşu olan Beşiktaşlıların arkasında durmak durumundayım."

'Vida bizimle devam edecek'

"Vida'yı biz satmak için almadık. Çocuk da gitmek istemediğini 10 kere söyledi. Bir kez de yönetici üzerinden başkan satmak mı istiyor dedi. Yok oğlum ya, öyle bir şey yok dedim. Bizimle devam edecek."

'Negredo bizim oyuncumuz'

"Alvaro Negredo için bize ulaşmış bir şey yok. Çok karakterli bir oyuncu, taraftar çok seviyor. Şartlar oluşursa gider, oluşmazsa bizim oyuncumuz."

Fotomaç

Yorumlar (3)
karakartal- 3 yıl önce
sevgili fikret kardeşim bugüne kadar kimseye kötü söz söylemedim ama bıçak kemiğe dayandı inan kendimi zor tutuyorum bak kardeşim şampiyon olursan kasana kaç milyon yuro girecek biliyormusun utanıyorsan ben söyleyeyim hepsi 60 milyon yuro bu bir şampiyon olunca hanene bir sayı taraftarın artacak sponsorlar çoğalacak bu iki beşiktaşı mın avrupa da reklamı tanınırlığı olacak bu üç konuşman bile tutarsız bjk nın parasını çar çur etmezmişsin öyle diyorsun peki sayın fikret negredoya ne veriyorsun mustafa pektemeğe senelerdir ne veriyorsun wagnere ne kadar harçlık veriyorsun kazma larine ne veriyorsun necip e ne veriyorsun işe yaramaz oğuzhana ne veriyorsun tolgaya ne veriyorsun herhalde çakıl taşı değil değilmi başkan yuro veriyorsun kim veriyor başkan olarak sen veriyorsun peki bunlardan ne randıman alıyorsun kocaman bir hiç parayı çar çur ettinmi ettin rakiplerin yasak olduğu halde çatır çatır transfer yapıyorlar bunların üstelik borçları senden misli misli çok bunlar aptalmı hiç düşündünmü neden transfer yapıyorlar sana söyleyeyim hem şampiyon olmak hemde 60 milyon şampiyonlar ligi getirisi anladınmı bay orman nerde işe yaramaz adam varsa doldurdun elden çıkaramıyorsun ve bu bjk nın şampiyonluğuna vede 60 miyon yuroya mal oluyor sayın başkan yaptığın transferlerin yarıdan fazlası çöp artık bu işi götüremiyorsun bu net olarak ortaya çıktı milletin tansiyonu dorukta seninle olmayacak mızmızlığında cabası bir an önce istifanı ver çekil takıma zarar verir duruma geldin ellerinle şampiyonluğu rakiplerine teslim ediyorsun net çek git kardeşim bjk taraftarını üzme küfürlere muhatap olma yada adam gibi yarışmacı bir takım için santrafordaki çğpleri temizle iki adet adam gibi santrafor iki adet orta saha bir kaleci bir sağ bek al olacakları tahmin ettiğim için ya bunu yap ya bırak göz göre göre tepsiyle rakiplere şampiyonluk sunulurmu bide taraftarla alay ediyorsun onların yüzünü güldürelim diye sen bu taraftarı aptalmı sandın aklını başına al saygılar
Kartal 3 yıl önce
Medya maymuna döndük beyler başkanın işi gücü hikaye geldi geleli zamanında aldığı bir adam gösterin dişimi kıracağım yeminle söylüyorum adam medyada kendi kendini meşhur etti bizim aptal taraftar da buna çanak tuttu yazık hiç samimi değil borç beş misli
Kartal 3 yıl önce
Karakartal ağzına diline ne yüreğine Beşiktaşlı ligina sağlık kardeşim yanlıları bir tane birşey yazmamissin eğer hala orman diyen aptal Beşiktaşlı varsa derhal Beşiktaş'ı bıraksın bu takım başarı adına ne varsa Sametin sermayesini yemiştir artık oda bitti bakın bundan sonra takımda para edecek adam da kalmamıştır ki kötü oynuyoruz ama kör taraftar hala görmüyor olmuş GS ve feneri biz yeniden dirilttik.