Fikret Orman beraberinde o ismide götürecek!

Orman kendisini transferde sıkıştırmayan açıklamalarıyla camiayı birleştiren Güneş'e kol kanat gerdi: "Böyle hoca kolay bulunmaz. Arkasında duracağız"

Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, transfer dönemindeki tutumu ve konuşmalarında camiayı el üstünde tutmasıyla ön plana çıkan Şenol Güneş'e hayran kaldı. Siyah-beyazlıların başkanı "Listenizde olan bazı futbolcuları alamadık buna rağmen bize hiç serzenişte bulunmadınız, teşekkür ederim" dediği Güneş'ten şu yanıtı aldı: "Beşiktaş büyük bir marka. Geçmişteki şampiyonluklara bakınca iş para harcamakla bitmiyor. Kavganın az olduğu yerde işimizi kolay yaparız. Bu kulübün gereksiz borca girmemesi benim de sorumluluğumda" İşte bu sözler Orman'ı mest etti. Kartal'ın başkanı "Böyle bir hoca kolay kolay bulunmaz. Tüm camia ona hep sahip çıkacaktır" diye konuştu.

'TEK YÜREK OLALIM'
Şenol Güneş oyuncularını zorlu maçlar öncesi şu sözlerle motive etti: "Maçlarda istediğimiz sonuçlar gelmediğinde sabırsız bir grup olacaktır. Hemen eleştirecektir. Büyük kulüpleri karıştırmak isteyen kişi çoktur. Tek yürek olup, kenetlenin, birbirinizi koruyun"


Kaynak: Fotomaç
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
BJK
BJK - 4 yıl Önce

Yandex indirin Besiktasimiza destek verin.