FIFA menajeri konuştu! Yunus Mallı

Beşiktaş ve Trabzonspor'un devre arası transfer döneminde Yunus Mallı'yı almak istediği ortaya çıktı.

FUTBOL 23.04.2015, 19:05
3739
FIFA menajeri konuştu! Yunus Mallı

 Adı sık sık Türk takımlarıyla anılan Yunus Mallı'yı devre arası transfer döneminde Trabzonspor ve Beşiktaş'ın almak istediği öğrenildi.

FIFA menajeri olan ve Yunus'un haklarını elinde bulunduran İlhan Mallı, Ocak ayında Trabzonspor'dan Burak Gürdal ile 2 kez görüştüğünü açıkladı. Ayrıca Beşiktaş'ın da kendileriyle temasa geçtiğini ve genç oyuncuyu transfer etmek istediğini söyledi. Fakat Mainz'ın 23 yaşındaki futbolcuyu bırakmak istememesi nedeniyle bu transferin gerçekleşmediğini belirtti.

İlhan Mallı, sezon sonunda Mainz ile sözleşmesi sona erecek olan orta saha oyuncusu için Bundesliga'dan 6 takımın ciddi teklifler yaptığını belirterek, "Dortmund'un başına Thomas Tuchel'in geçmesi muhtemel. Eğer Tuchel oraya giderse Yunus'u transfer etmesi söz konusu. Böyle bir durum gelişirse Yunus daha önce Tuchel'le çalıştığı için Dortmund'u tercih edebilir" dedi.

Yorumlar (5)
Angaralı Kartal 6 yıl önce
Sanki bana Lionel Messiyi anlatıyo.Birkaç maçını tesadüfen izledim.Bizim aldığımız Tolgayın tek bacağı bile olamaz.Tatlı su kurnazı aklı sıra piyasa yapıp bize iteleyecek.Hadi ordan KOLPACIseni...
hakan güzgülleri 6 yıl önce
tolgay daha iyi topçu. açık söyliyim seneye tolgay bu takımda banko olur sonra patlar gider. ilkay gündoğan ayarı topçu tolgay.
Cemal Özen 6 yıl önce
Bence de adam gibi 1 futbolcu var bizde o da Tolgay. Gerisinin ne yapacağı belli olmuyor, vasat mı iyi mi oynayacakları meçhul. Ama Tolgay her maçta iyi oynuyor.
grkan 6 yıl önce
iyi oyuncu hakkını verin, hızlı olmasının yanı sıra şutlarıda çok iyi, tolgay bunun yedeği kalır gelirse görürsünüz, tipine bakıp yargılamayın adamı :)
kartalbey 6 yıl önce
tolgay biraz daha güçlenirse tartışmasız bu ligin en iyi orta saha oyuncusudur..