Feyenoord'dan Protokol Ayıbı

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta protokol krizi yaşanıyor.

FUTBOL 23.07.2014, 18:55
4981
Feyenoord'dan Protokol Ayıbı

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta protokol krizi yaşanıyor.

Şeref tribününde Beşiktaş protokolüne 14 koltuk ayırması gereken Hollanda ekibi Feyenoord, bu koltukları vermeyerek Beşiktaş Kulübü'ne kale arkasında yer gösterdi.

Beşiktaş Kulübü, Feyenoord'un bu tutumunu UEFA'ya şikayet edecek. Ayrıca Başkan Fikret Orman maçtan önce düzenlenecek olan dostluk yemeğine katılmayacağını "UEFA bu konuyu çözse bile gitmem, ellerini bile sıkmam" sözleriyle belirtti.

 

Kaynak : Maraton

Yorumlar (13)
muzaffer ŞEN 7 yıl önce
normal şimdiden moral savaşı yapıyorlar medeni dedigimiz avrupa işte bu İNŞALLAH onlara hadlerini bildireceğiz bizi barsalonaya liverpole parise sorsunlar sonra itiraz kabuledilmiyor.
izmirli 7 yıl önce
psikojik oyunlar normal.biz koltuğu değil sağadakileri düşünelim.düşenilim diyorum da onlar bizamet bizi düşünsün.maçı kazanalımda varsın ayakta izlensin
bossBesiktasss 7 yıl önce
Gt korkusu simdiden sarmis...14 Koltuk bize ait olduguna göre onlar otursun oraya,yani bizim KUCAGIMIZA OTURCAKLAR...Bizde napalim kor geliriz okadar basit..
Tunç Kartal 7 yıl önce
Allah aşkına,(sözde) kibarlık olsun diye tarih boyu yapılan aptallıklar tekrarlanıp bu heriflere protokolde yer vermesinler.Kısasa kısas olmalı hatta bu heriflere ders olsun diye Çarşı'nın arasına oturtulmalı.
LAPSAKOS 7 yıl önce
HOLLANDA'NIN NEYİ MEŞHUR?
-LALESİ.
G.T LALELERİ NE OLACAK!
...
umut can cabadan 7 yıl önce
yok çok güçlü yok şöyle böyle, bu malların götünü kaldırıyonuz sonra da böyle olacak sonuç, adamlar ne kadar bizden iyi dönemleri geçirmiş olsalarda sporcu olamamışlar, hani bir laf vardı; ben sana kral olamazsın demedim adam olamazsın dedim diye işte bu söz cuk oturdu feyenord a
budgie 7 yıl önce
Turu geçme değil taş gibi çıkalım fark yapalım bunlara dosta düşmana göz dağı verelim ..
Aliii 7 yıl önce
yakışır Feyenoord'a baktılar başkana adam değil.. adam olmayana böyle muamele iyi yapmışlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın