Feyenoord'dan Protokol Ayıbı

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta protokol krizi yaşanıyor.

Feyenoord'dan Protokol Ayıbı

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta protokol krizi yaşanıyor.

Şeref tribününde Beşiktaş protokolüne 14 koltuk ayırması gereken Hollanda ekibi Feyenoord, bu koltukları vermeyerek Beşiktaş Kulübü'ne kale arkasında yer gösterdi.

Beşiktaş Kulübü, Feyenoord'un bu tutumunu UEFA'ya şikayet edecek. Ayrıca Başkan Fikret Orman maçtan önce düzenlenecek olan dostluk yemeğine katılmayacağını "UEFA bu konuyu çözse bile gitmem, ellerini bile sıkmam" sözleriyle belirtti.

 

Kaynak : Maraton

YORUM EKLE
YORUMLAR
muzaffer ŞEN
muzaffer ŞEN - 4 yıl Önce

normal şimdiden moral savaşı yapıyorlar medeni dedigimiz avrupa işte bu İNŞALLAH onlara hadlerini bildireceğiz bizi barsalonaya liverpole parise sorsunlar sonra itiraz kabuledilmiyor.

izmirli
izmirli - 4 yıl Önce

psikojik oyunlar normal.biz koltuğu değil sağadakileri düşünelim.düşenilim diyorum da onlar bizamet bizi düşünsün.maçı kazanalımda varsın ayakta izlensin

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

Gt korkusu simdiden sarmis...14 Koltuk bize ait olduguna göre onlar otursun oraya,yani bizim KUCAGIMIZA OTURCAKLAR...Bizde napalim kor geliriz okadar basit..

Tunç Kartal
Tunç Kartal - 4 yıl Önce

Allah aşkına,(sözde) kibarlık olsun diye tarih boyu yapılan aptallıklar tekrarlanıp bu heriflere protokolde yer vermesinler.Kısasa kısas olmalı hatta bu heriflere ders olsun diye Çarşı'nın arasına oturtulmalı.

LAPSAKOS
LAPSAKOS - 4 yıl Önce

HOLLANDA'NIN NEYİ MEŞHUR?
-LALESİ.
G.T LALELERİ NE OLACAK!
...

umut can cabadan
umut can cabadan - 4 yıl Önce

yok çok güçlü yok şöyle böyle, bu malların götünü kaldırıyonuz sonra da böyle olacak sonuç, adamlar ne kadar bizden iyi dönemleri geçirmiş olsalarda sporcu olamamışlar, hani bir laf vardı; ben sana kral olamazsın demedim adam olamazsın dedim diye işte bu söz cuk oturdu feyenord a

budgie
budgie - 4 yıl Önce

Turu geçme değil taş gibi çıkalım fark yapalım bunlara dosta düşmana göz dağı verelim ..

Aliii
Aliii - 4 yıl Önce

yakışır Feyenoord'a baktılar başkana adam değil.. adam olmayana böyle muamele iyi yapmışlar..


SIRADAKİ HABER