Feyenoord'dan Oğuzhan Özyakup açıklaması!

Feyenoord Sportif Direktörü Frank Arnesen, Oğuzhan Özyakup'un geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Frank Arnesen, "Oğuzhan Özyakup'u tekrar kiralamamız çok zor. İyi bir oyuncu, devre arasında ona para ödedik ancak tekrar ödeyebilir miyiz, bunu da düşünmemiz lazım" ifadelerini kullandı.

FUTBOL 24.05.2020, 10:45 26.05.2020, 12:03 kartalbakışı.com
835

Feyenoord Sportif Direktörü Frank Arnesen, Beşiktaş'tan kiraladıkları Oğuzhan Özyakup için açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan için Beşiktaş'tan cevap beklediklerini kaydeden Arnesen, "Oğuzhan Özyakup'u tekrar kiralamamız çok zor. İyi bir oyuncu, iyi bir insan. Beşiktaş karar verecek.

Devre arasında ona para ödedik ancak tekrar ödeyebilir miyiz, bunu da düşünmemiz lazım. Bunlara bakacağız ve her şey belli olacak." ifadelerini kullandı.

Oğuzhan ayrılıkla ilgili, "Benim de duygularım, hislerim var. Şenol hocanın son zamanlarında ıslıklar tüm takıma olmaya başladı, bana daha çok oluyordu. Benim bu dönemde ayrılık düşüncem vardı. Abdullah Avcı gitse ya da kalsa benim için fark etmeyecekti. Sergen hoca gelirken benim Beşiktaş ile görüşmelerim vardı. Sergen hoca takımda kalmamı istedi. Benim kararım çok farklı olduğundan dolayı bana saygı gösterdi." mesajını vermişti.

Feyenoord'da sadece 4 maçta oynayabilen milli oyuncu, 127 dakikada 1 gol atmış ve asist yapamamış ancak oynadığı süre boyunca takımın öne çıkan isimlerinden biri olmuştu.

Kaynak: A Spor

Yorumlar (0)