''Feyenoord, Beşiktaş'a Hazır Değil''

Feyenoord'un Sociedad ile 1-1 beraber kaldığı maçtan sonra yapılan yorumlarda Hollanda ekibinin temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacağı maça hazır olmadığı belirtildi.

FUTBOL 27.07.2014, 05:52
''Feyenoord, Beşiktaş'a Hazır Değil''

Beşiktaş'ın rakibi Feyenoord'da kaptan Jordy Classie transfer haberlerine isyan etti. Kampa katıldığını, yeni teknik direktör Fred Rutten ile konuştuğunu sıkı bir çalışma programına başladığını kaydedetti. 2 yıllık daha sözleşmesi olduğunu transferinin basın tarafından ısıtıldığını ama kendisinin birşey bilmediğini söyledi.

Öte yandan Feyenoord'un Sociedad ile oynadığı maçta sakatlanan Ruben Schaken'in durumunun çok ciddi olmadığı dizinden sakatlanarak sahayı terk eden genç oyuncunun Beşiktaş maçında oyanayabileceği bildirildi.

De Telegraaf gazetesi Feyenoord'un Sociedad ile 1-1 beraber kaldığı maçtan sonra, "Feyenoord, Beşiktaş'a hazır değil" başlığını atarken, Hollanda ekibinin önünde hazırlanmak için 1 hafta süre olduğunu ve bunu çok iyi değerlendirmek zorunda olduğuu yazdı.

Fred Rutten ise, Sociedad'ın Prieto ile bulduğu golde kaleci Mulder'in hatalı olup olmadığı sorusuna cevap vermdi. Fox Sports mikrofonlarına, "Beşiktaş maçına daha bir hafta var. Hazır olacağız" dedi. Fiziksel olarak kesinlikle hazır olabileceklerine inandığını belirten Rutten, "Beşiktaş maçında bunu göreceksiniz" dedi. Daha hızlı ve daha derinlemesine oynamak zorunda olduklarının altını çizdi.

 

Kaynak: Telegraaf

Loading...
Yorumlar (23)
Selim 6 yıl önce
Hep iyle derler, sinra 3-4 tane atip giderler! Takim 2. Lik kadrosu gibi, yalanlari birakin!
servet koca 6 yıl önce
site yönetimi şu farklı farklı isimlerle buraya yorum yazan kulübe takıma yönetime hakaret eden o.cocuxlarının yorumlarını neden yayınlıyorsunuz?
hakkı 6 yıl önce
10 numara için paranız yoksa irandan Reza Ghoochannejhad ı alın. dnya kupasının en iyi 5 oyuncusundan biriydi.gözüyle izleyen herkes gördü..
servet denen piç 6 yıl önce
orosbu çocuğunun önde gideni sensin senin yorumun yayınlanıyorsa diğerlerininde yayınlanması normal değilmi.
emrullah 6 yıl önce
mübarek günde küfürlü yazmayın arkadaşlaR
servet koca 6 yıl önce
yarası olan nasıl da gocunuyor farklı farklı isimlerle yazanlar belli o cocuğu olduğunu kabul ediyor hangi piçse artık
serveeet 6 yıl önce
farklı ismle yorum yazan senden başka orosbu çocuğu yoktur.mübarek günde insanı günaha sokuyosun şerefsizn evlaadı
servet koca 6 yıl önce
ismini yazamayan bacısı skikler delikanlıyım diye gezmesin o cocukları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın