Fenerbahçe'yi bu sözlerle reddetti!

Sözleşmesini 4 yıllığına uzatan Veli Kavlak, Kanarya’nın senelik 2 milyon Euro’dan 4 sezonluk teklifini geri çevirdi. Fenerbahçe'ye “Beni artık aramayın” deyip, yıllık 1.5 milyon Euro’dan Kartal ile anlaştı

Fenerbahçe'yi bu sözlerle reddetti!

Siyah-Beyazlılar’da bu sezon parlayan isimlerden biri de Veli Kavlak’tı... Performansı ile F.Bahçe’nin de gözdesi haline gelen 26 yaşındaki yıldız, geçtiğimiz günlerde Kartal’la 4 yıllık yeni bir anlaşma yapmıştı. Sarı-Lacivertliler’in cazip teklifine rağmen fedakarlık yapan Veli’ye F.Bahçe, yıllık 2 milyon Euro’dan 4 sezonluk sözleşme önerdi.

Kanarya ayrıca, “Eğer bizimle anlaşırsan takımın lider oyuncularından biri olursun” sözleriyle Veli’yi ikna etmeye çalıştı. Ancak Beşiktaş’a verdiği sözden geri adım atmayan Veli, “Beni artık aramayın. Beşiktaş’ta oynadığım için çok mutluyum” diyerek Kanarya’nın teklifini reddetti.

 

ZARARINA DA OLSA BEŞİKTAŞ!


Beşiktaş’ın 4 senelik yeni sözleşme önerisini kabul eden Veli, yıllık 1.5 milyon Euro’luk ücrete de “Tamam” dedi. İşte tam da burada bir detay dikkat çekti. F.Bahçe’nin yaptığı 4 sezondan 8 milyon Euro’luk mukaveleyi geri çeviren tecrübeli yıldız, 2 milyon Euro zarar etmesine rağmen Kartal’a imza attı.

Mali anlamda büyük bir jest yapıp Beşiktaş’la anlaşan Veli’nin bu tavrı, Siyah-Beyazlı yönetimi de bir hayli memnun etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 4 yıl Önce

Allah aşkına yabancı sınırıda kalkmışken veliye 2 m fener bile vermez nasıl haber bunlar

ali can
ali can - 4 yıl Önce

veli yi yerli diye değerlendirmemek lazım
o her yerde o parayı alır.

Asem büyük
Asem büyük - 4 yıl Önce

Arkadaşlar bu Haber Doğru.Yıllık 2 milyonun yanında bir de 1,5 milyon da İmza parasını reddetti.Kesinlikle doğru bir Haber.

Asem büyük
Asem büyük - 4 yıl Önce

Arkadaşlar bu Haber Doğru.Yıllık 2 milyonun yanında bir de 1,5 milyon da İmza parasını reddetti.Kesinlikle doğru bir Haber.

recep
recep - 4 yıl Önce

Arkadaslar yapmayin boyle pres yapan kactane oyuncu var piyasada

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

'' osman'' veliye 2 milyon vermişler. veliden iyi bir yabancıya 3.5 milyon verecekler biraz böyle düşün.

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Sezarın hakkı sezara diye bir tabir vardır,kabul edelim Yıldırım Demirören yönetiminin yaptığı nadir iyi işlerden biri diyebiliriz Veli Kavlak için.
Adam tek kelime ile Mükemmel bir defansif orta saha,şanslıyız..

atasoyk
atasoyk - 4 yıl Önce

aziz sırf bjk karışışsın şamp. yarışından düşsün diye verir o parayı... adam boş yere tarlaları sulamadı... hem bu yasal bir karıştırma... hem de tarla sulamaktan daha ucuz...