Fenerbahçe'den Pektemek Bombası

Mustafa Pektemek'in Beşiktaş ile anlaşamaması üzerine menajerinin Fenerbahçe ile görüştüğü öne sürüldü.

Fenerbahçe'den Pektemek Bombası

Beşiktaş'ta Mustafa Pektemek krizi yaşanıyor... Sakatlığı nedeniyle Siyah-Beyazlı takıma transfer olduğundan beri hiçbir zaman tam kapasiteyle oynayamayıp sürekli sakatlanan golcü futbolcunun sezon sonu Fenerbahçe'ye gideceği iddiası bomba etkisi yaptı. Beşiktaş Yönetimi sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncularla yeniden mukavele yapmayı planlarken Mustafa Pektemek bir türlü kendisine önerilen rakamı kabul etmedi. Siyah-Beyazlı kulüpten yılda 1 milyon Euro alan Pektemek'e yönetim 1 milyon 200 bin Euro önerdi. Ancak golcü futbolcu Cenk Tosun'un yılda 1 milyon 700 bin Euro aldığını emsal göstererek bu rakamı kabul etmedi. Pektemek'in yılda 1 milyon 700 bin Euro istemesini yönetim 1 milyon 200 bin Euro için ısrarda bulundu. Ancak Pektemek'in bu teklifi 2. kez reddetmesi üzerine ipler kopma noktasına geldi.

SEZON SONUNDA FENERBAHÇE'YE İMZA ATACAK
Mustafa Pektemek'in yönetimle anlaşamamasından sonra devreye giren menajeriMuhammet Ali Gençcan'ın bu oyuncuyu geçen sezondan beri ısrarla isteyenFenerbahçeli yöneticilerle görüşme yaptığı öne sürüldü. Sarı-Lacivertliler'in Gençcan'la yaptıkları 2 saatlik görüşme sonrasında 1 milyon 700 bin Euro'yu kabul ettiği öne sürüldü. 2 tarafın prensip anlaşmasına vardığı ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Pektemek'in F.Bahçe'ye imza atacağı iddia edildi.

SON OLARAK FİKRET ORMAN DEVREYE GİRECEK
Beşiktaş Yönetimi'nin Fenerbahçe'nin Mustafa Pektemek'le ilgilendiğinden haberdar olduğu ancak takımdaki dengeyi bozmamak için yeni bir fiyat artırımına gitmeyi düşünmediği gelen bilgiler arasında. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Mustafa Pektemek'le bizzat görüşerek kendisini ikna etmeyi planladığı öne sürüldü. Teknik Direktör Slaven Bilic'in de gelişmelerden rahatsız olduğu ve Mustafa Pektemek ile yeniden anlaşılması isteğinde bulunduğu belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yakup
yakup - 4 yıl Önce

fb yine futbolcunun piyasasını yükseltmek, bize maliyetini artırmak peşinde!

Mustafa d
Mustafa d - 4 yıl Önce

Cenk kim ki 1 7 milyon veriliyor hayret adam ister tabi ki böyle yaparsan..

nartallo
nartallo - 4 yıl Önce

Birakın gitsin

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

eğer geçekleşir se şahane olur.Birazda pektemek in sakatlıklarıyla fb liler kafayı yesin.

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

yalaninizi ,,,,, pektemek fenevde senede 1 mac bile 11 baslamadan sezonu tamamlar, bu mali kim alirki

Kartallar havadan oyar
Kartallar havadan oyar - 4 yıl Önce

Fener'e sokim,bir şey ede maydanoz olma daha

Kartal 1903
Kartal 1903 - 4 yıl Önce

Şikeci azizle Göt Mahmut'un bulaşmadıkları adam kalmadı

fatih
fatih - 4 yıl Önce

kimse beşiktaştan büyük değil beşiktaşta mustafaya muhtaç değil mustafa iyi niyetli ama sakatlıklar önüne fazlasıyla geçiyor yabancı sınırı kalktı daha doğrusu değişti ömer seneye dönüyor baba cenk ömer bide yabancı forvet alındımı bu iş biter