Fenerbahçe derbisinde kalede!

Brugge maçının ardından eleştirilerin hedefi haline gelen Tolga'ya; yönetim, hocası ve arkadaşları sahip çıktı. Bilic'in deneyimli file bekçisinden Fenerbahçe'ye karşı vazgeçmeyi düşünmediği, Tolga'nın da derbide oynama isteğini kendisine ilettiği öğrenildi.

FUTBOL 21.03.2015, 02:56
1333
Fenerbahçe derbisinde kalede!

Avrupa Ligi’ne veda edilen Brugge karşılaşmasından sonra eleştirilerin hedefi haline gelen kaleci Tolga Zengin cephesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Tribünlerden gördüğü tepkiye son derece kırılan ve dünkü antrenmanda da moral bozukluğunu üzerinden atamayan deneyimli file bekçisi için kelimenin tam anlamıyla seferberlik ilan edildi. Yöneticiler, teknik heyet ve arkadaşları kaptana büyük destek verirken, yarın oynanacak olan Fenerbahçe derbisi öncesinde Bilic’in kararı da netlik kazanıyor. Buna göre Hırvat hoca Kadıköy’de de Tolga Zengin’den vazgeçmeyecek.

 

Cenk yine kulübede

 

Bu konuda kaptanı ile konuşan ve hem ruh hem de fiziksel durumunu soran Hırvat hocanın Tolga Zengin’den, “Ben iyiyim. Takılıp kalacak değilim, taraftarın yaptığını da tüm Beşiktaşlılar’a yüklemem. Eğer görev benim ise çıkar elimden geleni yaparım” yanıtını aldığı öğrenildi. Eğer karşılaşma saatine kadar büyük bir sürpriz olmazsa Bilic’in ilk 11’de Tolga’yı değerlendirip, kulübede ise Cenk’i oturtacağı gelen haberler arasında.

Yorumlar (7)
BJK 6 yıl önce
HEP DESTEK TAM DESTEK SONUNA KADAR TOLGA ZENGIN.
aslanavcisi 6 yıl önce
sonuna kadar zengin derken, fenerlimisin kardeşim.
CastieL 6 yıl önce
Kalede tolga olacaksa maçı izlemeye gerek yok derbiden bikaç gün sonra öğrenirim sonucu heralde :)
iranlı kartal 6 yıl önce
biliç intihar ediyor... türkiye kupası, uefa kupası derken, en önemlisi ligde gidecek bu gidişle... gider çünkü tolga cenk kadar atik değil... ağır kaleci...ancak cenkin yedeği olur...
taraftar 6 yıl önce
Bu adam ikinci Fevzi Tuncay vakasıdır,bu saatten sonra yarar değil zarar getirir..Asıl suç onu oynatan futbol cahilleridir...
fatih 6 yıl önce
desene fenere en az 2 gol garanti diye
necıp 6 yıl önce
tolga cok kotu bır kalecı yaptıkları ortada. bu maçta bunu kaleye koymak fenerden 3 yemeye hazırlanmak demektır. bu adam kbesıktasın kaptanıda kalecısıde olamaz.