F.Bahçeli Oğuz'dan Beşiktaş itirafı!

Kariyerine Akhisar Belediyespor'da devam eden tecrübeli kaleci Oğuz Dağlaroğlu, yıllar sonra Beşiktaş'ın kapısından döndüğünü açıkladı.

F.Bahçeli Oğuz'dan Beşiktaş itirafı!

Toplam 19 resmi maçta formasını giymesine rağmen hala ‘Fenerbahçeli Oğuz’ olarak hatırlanıyor.

Üniversite mezunu, iki yabancı dil biliyor. Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Rüştü Dağlaroğlu, dedesi. Halen Akhisar Belediye forması giyen Oğuz Dağlaroğlu, Aksiyon’a verdiği röportajda futbol hayatındaki en büyük pişmanlıklarından birinin 2003-2004 sezonunda Beşiktaş’a gitmemek olduğunu söyledi.

O dönem yaşadıklarını şöyle anlattı: “Beşiktaş’ın 100. yılıydı. F.Bahçe ile anlaşamamıştım. Kaleci antrenörü İlie Datcu teklifte bulundu. Kabul ettim. Bir pazartesi imza atacaktık. Kulüp menajeri Sinan Engin aradı. İmzayı çarşambaya erteledi. O sırada İlhan Ekşioğlu durumu öğrendi: ‘Oğuz ayıp oluyor, yakışmıyor bize. Anlaşmalıyız.’ dedi. F.Bahçe ile tekrar masaya oturdum. Babam da yanımdaydı. Beşiktaş’ın teklif ettiğinin üçte birini önerdiler. Babam ‘At imzayı, dedenin kemiklerini mi sızlatacaksın.’ dedi. İmzayı attım. Sezon başladı devre arasına doğru kadro dışı kaldım.”

G.Saraylı Didier Drogba’nın ligde ilk golü attığı kaleci, ‘O gol müthişti.’ diyor. Hayali F.Bahçe’de yöneticilik veya sportif direktörlük olan Oğuz, “Şimdi 35 yaşındayım ve her şeyin kıymetini daha iyi biliyorum.” diyor.

KAYNAK : SPORX

YORUM EKLE
YORUMLAR
TARIK KIRGIZ
TARIK KIRGIZ - 5 yıl Önce

Oğuzhan bence iyi bir kaleciydi.Beşiktaş'ımıza gelse efsane olabilirdi.Kendi seçimi olmasa bile yolu bizimle değil Fenerbahçe ile kesişmiş ve bununda sancılarını fazlasıyla çekmiş.Geçmişe bakıldığı zaman bu tarz futbolcular çoktur.

polat bozok
polat bozok - 5 yıl Önce

fenerbahçe pişmanlıktır

polat bozok
polat bozok - 5 yıl Önce

fenerbahçe pişmanlıktır

polat bozok
polat bozok - 5 yıl Önce

fenerbahçe pişmanlıktır

gürsel
gürsel - 5 yıl Önce

allah korumuş hepimizi antepte fenevden yediklerin yüzünden kadro dışı kaldığını kim unuttu