Es Es’in Ömer aşkı

Kırmızı- Siyahlılar'ın bu doğrultuda düşündüğü tek isim ise Beşiktaş'ın forveti Ömer Şişmanoğlu.

Es Es’in Ömer aşkı

 Sivasspor’u Gekas’ın 3 gol attığı maçla 4-2 devirip ilerleyen haftalar için taraftarını umutlandıran Eskişehirspor, forvete yaptığı Pinto takviyesinden sonra bir hücumcu daha alıp transferi noktalamayı planlıyor. Kırmızı- Siyahlılar’ın bu doğrultuda düşündüğü tek isim ise Beşiktaş’ın forveti Ömer Şişmanoğlu. Siyah-Beyazlı takımı, Ömer’i 1 yıl kiralama konusunda ikna eden Es Es’in, oyuncuyla görüşme halinde olduğu öğrenildi. Ömer, Beşiktaş’ta kalmak istiyor. Es Es oyuncudan vazgeçmiyor. Yönetimin, Skibbe’nin çok istediği Ömer için tüm şartları zorlayacağı ifade edildi.

FANATİK

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 03:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN AKPINAR
RAMAZAN AKPINAR - 4 yıl Önce

hemen gitsin. Hatta bonservisini verin!

....
.... - 4 yıl Önce

Aklınız varsa mustafa ile ömeri antepe verirsiniz. yanında sezerle gökhan süzenidemi veriyosunuz napıyosunuz. muhammet demir i alırsınız. gomez, cenk, muhammet demir ile iyi bir santrafor alternatifimiz olur. biri statik biri gezen biri kanatlardada oynayabilen. 3 tip santraforun olur.

nartello
nartello - 4 yıl Önce

necip+ömer+g.süzen = lawal

Aytur
Aytur - 4 yıl Önce

Eskisehire 4 milyondan assagi vermeyin.

ibrahim
ibrahim @Aytur - 4 yıl Önce

Eskişehir Bize Çok Çektirdi. Hiç Bir oyuncusunu bize vermezken Fenere GS ye peşkeş çekti. Ama bizim oyuncuları bedavaya alıyor. Erkanı BATUHANI SEZERİ. VERMEYİN BEDAVAYA AYTUR a KATILIYORUM.

Taraftar
Taraftar - 4 yıl Önce

Siz de Lawal'ı isteyin bu işi bitirin...

maktas
maktas - 4 yıl Önce

sakın ha ömer şişmanoğlunu vermeyin verirseniz bile mutlaka lawalı alın enyilik etmeyin yönetim.