Ersan takımda kaldı

Çin Ligi ekibi Shanghai Shensua'nın, transfer etmek için Beşiktaş'a 5 milyon Euro'luk (15 milyon TL) teklifte bulunduğu Ersan Gülüm'ün durumu belli oldu.

Ersan takımda kaldı

28 yaşındaki deneyimli stoperin Asya temsilcisiyle yaptığı pazarlıklardan bir sonuç çıkaramaması sonrasında transferin gerçekleşmediği öğrenildi. Çin’de transfer sezonunun sona ermesiyle beraber Ersan, yeni sezonda kariyerine Beşiktaş’ta devam edecek. Ersan, transfer durumuyla ilgili olarak geçen hafta, “Kulübümün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğim. Teklifi değerlendiriyorum” demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartal
kartal - 3 yıl Önce

Defolup gitmedin para goz

halil
halil - 3 yıl Önce

Gitseydin keske ersan

kenan
kenan - 3 yıl Önce

beşiktaşın şansı dandik; ersan kalır motta kalır ismail kalır necip kalır , kavlak kalır, geri neyi kalır ki

Ahmet Özgür Okan
Ahmet Özgür Okan - 3 yıl Önce

Ersan Gülüm'ü beğenmeyen kavatlara sesleniyorum ; lütfen rakip taraftarların ve medyanın bizim futbolcularımız üzerinde yürüttüğü kara propagandanın esiri olmayınız.. Belli başlı internet sitelerinin yorum kısımlarına bir kaç tane Beşiktaşlı görünümlü fenerli ve ya gsli "Ersan şöyle ağır,böyle kalas,topu oyuna sokamıyor" yazıyor, siz kuş beyinliler hemen bu oltayı yutuyorsunuz! Maçları götünüzün deliği ile mi izliyorsunuz? Şu an Türkiye de Ersan'dan daha iyi stoper var mı a gerizekalılar? Onun kadar atletik, sert, adam markajı kusursuz, nispeten hızlı ve ayağı düzgün stoper nerde? Adamlarda Semih Kaya diye bir kazma var Ersana yapılan propagandanın tam tersi şişirme yıkama yağlama kampanyası ile adamı türkiyenin en iyi stoperi ilan ettiler ve tüm taraftarı bağrına basıyor, bizim mal taraftar Ersan gibi stoper bulmuş yollamaya yer arıyor!! Allah Beşiktaşı Beşiktaşlılardan korusun..

hamza
hamza - 3 yıl Önce

Ahmet Ozgur Ozkan dalyaragi. Dalyarak sana cok hafif kaliyor aslinda. Sana mi soracak millet durzu, begenip begnememeyi. Siktir ol git kimi begeniyorsan begen spastik. Senin gibi ufak bir keriz toplulugu haric herkes gitsin diye can atiyordu. Bir sen akillisin herkes aptal di mi amina kodumun salagi. Hadi ikile simdi siktimin et beyinlisi.

Pascal'ın kara mambası
Pascal'ın kara mambası - 3 yıl Önce

la ahmet özgür okan üçlemesi beynini fazla mı siktiler de bu kadar beyinsiz oldun la godoş sana ne milletini kimi beğeneceğinden senin gibi iki üç dallama hariç herkes biliyor ersanın ne kadar vasat bi futbolcu olduğunu yapıştırcam şimdi kara mambayı suratına

fc
fc - 3 yıl Önce

paragöz mü siktirordan arastırın konusun

Bjkli
Bjkli - 3 yıl Önce

Ersan Gülüm taraftar olarak seni istemiyoruz çok ağırsın hava hakimiyetin yok pozisyon bilgin sıfır topu oyuna koyma bilginde sıfır uzun toplarla oynamaktan başka yapığın bir şey yok.Çin e mi gidersin nereye gidersen git senin gibi vasat defansçılar olduğu müddetçe renklileri yenemeyiz.Skoara katkında hiç yok.bu yıl 37 maça çıktın skora katkın hiç ama hiç yok zaten ağıryapın bizi çıldırtırken birde skora katkısız halin cabası.Hazır adamlar iyi para vermişken ve kulübünde borçları varken senden gelecak paraya senden daha iyi defans oyuncuları alabiliriz mesela Serdar Aziz gibi .Takımda kalarak bizlere kabusu seyir zevkini nefret ettirme.