ERSAN'IN SATILMA NEDENİ? "İSTERSE GERİ DÖNER"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ersan Gülüm'ün satılması, ara transferde alınan futbolcular, kongre süreci, stat açılışı ve Finansal Fair Play konularını kapsayan çok özel açıklamaları DHA'na yaptı.

 Başkan Orman, Doğan Haber Ajansı'nın "Çok güzel işler oluyor değil mi" sorusuna, "Öyle demeyelim de, iyi işler yapıyoruz. Takdir değerli camiamızındır" dedi.

Fikret Orman'ın sorulara verdiği yanıtlar şöyle:

"Finansal Fair Play kapsamını bu işlere karıştırmayalım. O iş ayrı, bizim yaptıklarımız ayrıdır. Ben her zaman söylüyorum. Al-al-al devri kapandı. Şimdi sat-sat-sat döneminden geçiyoruz.

*Evet stadın açılış tarihi, tarihi bir gün olacaktır. Tarihini de çok kısa zamanda açıklayacağım. Bunun için biraz daha sabır istiyorum. Çünkü inşaat aceleye gelmez. Çatı kaplanacak, zemine çim serilecek. Çim kök salacak. Stadı yaptım oldu bitti demeyip, en iyi eseri ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Vodafone Arena bittiğinde ne yaptığımız ortaya çıkacak.

ERSAN'IN SATILMA NEDENİ? "İSTERSE GERİ DÖNER"

*Para kazanmak iyi bir şey. Doğru harcıyorsanız, paranızı doğru yönetiyorsanız sorun yoktur. Ben Ersan'ın sözleşmesini yenilediğim zaman taraftarların çoğunluğu Ersan'ın yenilenen mukavelesine bu kadar para mı verilir diyorlardı. Epey de tenkit edildik. Şimdi aynı tenkitleri niye sattın diye sürdürüyorlar. Biz doğru bildiğimizi yapmaya gayret ediyoruz. Ersan ne zaman isterse geri döner. Kendisi feda yaptı. Beşiktaş da onun üzerine kol-kanat gerdi. Ersan tam bir Beşiktaş'lılık duruşu gösterdi. Ben de yardımcı oldum. Satılmasını istemezdim. Fakat o da gitmeyi arzu edince, bize de yol göstermek kaldı. İyi de para kazanacak. Güle güle harcasın.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
r3fq
r3fq - 3 yıl Önce

daha mantıklı bir yorum olamazdı helal başkanım

Yalnizkartal
Yalnizkartal - 3 yıl Önce

Gayet iyi bir para. Takimin ihriyaci olan para. Yönetim biraz rahstlayacaktir. Avrupaya satsan iki milyondan fazla etmez. Alti senedir bizde ne verdiki. Senol hocayla birlikte biraz bu sene cikis yapti yolu acik olsun