Ersan Gülüm'de flaş gelişme!

Beşiktaşlı Ersan Adem Gülüm Çin yolcusu...

FUTBOL 17.01.2016, 16:22 17.01.2016, 16:23

 Sezon başında da Ersan'ı transfer etmek isteyen Shanghai Shenhua, siyah beyazlı kulüple el sıkışmasına rağmen Ersan ile anlaşma sağlayamamıştı. Aradan geçen 6 aylık sürede tecrübeli stoperi yakından takip eden Çin ekibi, Beşiktaş yönetimine yeni bir teklifde bulundu.

İstanbul'a gelerek siyah beyazlı yönetim ile yüz yüze görüşen Shanghai Shenhua temsilcileri Ersan'ın bonservisi için 5.5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. 28 yaşındaki oyuncuya da yıllık 3 milyon Euro ücret karşılığında 3 yıllık mukavele önerildi.

GÜNEŞ'TEN İSTEK

Yaşanan bu gelişme sonrası önce Ersan ile görüşen yönetim durumu tecrübeli futbolcuya aktardı. Ersan'ın teklifi kabul etmeye sıcak bakması üzerine teknik heyetin görüşü alındı. Şenol Güneş, oyuncunun gitmek istemesi halinde yolları ayırmanın en sağlıklı seçim olacağını ifade etti. Ancak Ersan’ın gidişi ile takımdaki stoper sayısının 2'ye ineceğini hatırlatan Güneş, devre arası transfer döneminde 2 stoper alınmasını istedi.

Devre arasında 1 stoper, 1 kaleci transferi planlayan yönetim, Ersan'ın takımdan ayrılması durumunda kadrosuna 1 savunma oyuncusu daha katmak için çalışmalara başlayacak.
Loading...
Yorumlar (5)
kartalli 4 yıl önce
Satin gitsin o paraya cok kaliteli bi stoper aliriz.
Zülfikar polat 4 yıl önce
Güzel fiyat satılmaya değer daha iyi birisi alınabilir
Kartalım 4 yıl önce
Satılsın gitmek istiyorsa douglas ve boykoya kaynak olur milosevicte yedek olur ismailin sakatligida uzun degilse cok problem olmaz necip oynar gerekirse stoperde zaten tolgay ve velide dönüyor
xxxx 4 yıl önce
Zaten Ersanın yerine oyuncu alınmayacak mıydı? Satın gitsin işte.
karakartal 4 yıl önce
ersan bulunmaz hint kumaşı değil ama iyi kötü rodolfo ile bir uyumları var. satmak hata olur. yeni stoper almaz bu yönetim, alınsa dahi adaptasyon süresi, nedeniyle kısa vadede verim alınamayabilir. sene sonuna kadar kalmalı bence. şampiyon olursak piyasası çok daha yükselir, muhtemelen euro 2016 kadrosunda da olacak. çok daha iyi paralara satılabilir.