Ersan Adem Gülüm'den veda mesajı!

Beşiktaş'tan Çin'e transfer olan Ersan Adem Gülüm instagramdan veda etti.

FUTBOL 04.02.2016, 16:24 04.02.2016, 16:25
Beşiktaş'tan Çin'e transfer olan Ersan Adem Gülüm veda mesajı yayınladı.

Beşiktaş'tan ayrılmasıyla ilgili duygusal sözler kullanan Ersan, "Hayat bir gün belki yollarımızı tekrar birleştirir. O zamana kadar hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.

İşte Ersan Adem Gülüm'ün açıklaması...

"2010 yılında, 23 yaşında genç bir futbolcu olarak geldim Beşiktaş'a.. Çok büyük isimlerle aynı formayı giyme şansına sahip oldum. Çok güzel ve özel anlar, anılar yaşadım. İki kez zor sakatlık dönemi geçirdim. Her defasında da, en zor anlarımda, hayatımın sonuna kadar çok büyük sevgi ve minnetle hatırlayacağım destekler gördüm. Kulübüm, takım arkadaşlarım, tüm kulüp çalışanları ve taraftarlarımız... Herkese burada geçirdiği 6 güzel senede bana kattıkları ve üzerimdeki emekleri için teşekkür ederim. Her zaman "vefa" gördüğüm kulübüm için "feda" düşünmeme bile gerek olmayan bir durum oldu. Şanlı Beşiktaş tarihinde Ersan Adem Gülüm adını yazdırıp, güzel anılarınızda yer alabildiysem ne mutlu bana! Hayat bir gün belki yollarımızı tekrar birleştirir. O zamana kadar hakkınızı helal edin. Sevgi ve saygılarımla Ersan Adem Gülüm."

 
Loading...
Yorumlar (4)
sermet 4 yıl önce
Adam gibi adam, yolun açık olsun seni unutmayacağız.Beşiktaşa verdiklerin için teşekkürler.
Sana Çok İhtiyacımız Vardı 4 yıl önce
Feda demiştin, bir kez daha Feda desen ne olurdu, 20 senede 2 şampiyonluk gören taraftarı sevindirsen ne olurdu, bari bizi şampiyon yapıp da gitsen ne olurdu, senin bir ağırlığın vardı hakemler üzerinde, sana kart gösteremiyorlardı, bu iyi olmadı.
Tanju 4 yıl önce
Adali gelseydi, ibrahimovic ve Cavani yi getirecekti.insAllah mayista geliyor!
Tamer 4 yıl önce
Gittigi cok iyi oldu. Toplara cok dengesiz girip hep penalti yaptiriyordu. Ama keske onunla birlikte Ormanda gitseydi. Cunku Orman varken asla Sampiyon olamayiz!