Erken Servis

Beşiktaş doktoru Ertuğrul Karanlık yine klasiklerinden birine imza attı. Sosa 12 haftaya kadar dönemeyebilir deyip, 4 hafta sonra maça çıktı.

FUTBOL 03.11.2014, 16:23
2216
Erken Servis
Beşiktaş’ta kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık’ın klasik tavrı devam ediyor. Sakatlanan her futbolcu için önce uzun süre dönemez diye servis yapan Karanlık, oyuncular sahalara erken dönünce “ben yaptım” diye ortaya çıkıyor.
 
SOSA İÇİN ALT YAPI HAZILADI
 
Yan bağları esneyen Sosa için uzmanların görüşü ortalama 3 ya da 4 haftada geri döner dedi. Karanlık ise “Sosa'nın ortalama 10-12 hafta sahalardan uzak kalma ihtimali var ama bu profesyonel ortamda daha çabuk iyileştirilebilir” diyerek yine kendine ve ekibine bir pay çıkarma mesjı vermişti. 
 
Bu mesajı da “profesyonel ortamda daha çabuk iyileştirilebilir” diyerek açık açık vermişti.
 
Ve 12 haftaya kadar sahalara dönemeyebilir dediği Sosa yaklaşık 3.5 hafta sonra Fenerbahçe maçıyla yeniden sahalara döndü.

Yorumlar (5)
adem 6 yıl önce
karanlık buna kim inanır KADİR İNANIR :-) sen kendini kandırırsın ancak kimse yemiyor bu ucuz numaraları ...
TUNCBİLEK 6 yıl önce
https://vine.co/v/OOHBdMxaKap TFF ceza vermeni bekliyoruz. Gökhan töreden farkı varmı????
karakartal 6 yıl önce
bu adama neden bu kadar karşı herkes anlamıyorum, adam fenerbahçedeyken de böyleydi erkenden dönüyor sakat oyuncular. geçen seneye göre sakatlanmalar azaldı. yeni birşeyler deniyor ve başarılı oluyor
erman 6 yıl önce
diğer takımlara bakıyorum nedense kimse bilmez kulüp doktoru kim diye fakat iş bize gelince herkes bilir çünkü Beşiktaş' ta başı boşluk var. herkeste on plana çıkma merakı var. herkes kendi reklamının peşinde. bununda en buyuk nedenı maalesef bu takım ıyı yonetılmıyorrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!
Kaan 6 yıl önce
Adamın MR raporu var, bunu Karanlık yazmaz. Oradaki radyolog yazar, radyolog MR'ı çeker ve görüntüyü yorumlar raporunu yazar, onun uzmanlığıdır bu. Raporda "reptür" yani yırtık yazıyorsa bunu radyolog söylemiştir, Karanlık değil. Lütfen Cahil ve bilgisizce hazırlanmış haberleri buraya koymayın.