Erken imza hataydı

Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'ye "Bazı oyuncularımızın sözleşmesini şimdiden uzatarak sanırım hata yaptık. İmzayı atanların çoğu gevşedi" diye dert yandı.

FUTBOL 09.04.2015, 09:44
844
Erken imza hataydı

Beşiktaş'ta herkes yaşanan düşüşün nedenlerini araştırırken, başkan Fikret Orman'ın, futbolun patronu olan İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi ile yaptığı toplantıda farklı bir konuyu gündeme getirdiği bildirildi. Başkan Orman'ın, bir sohbet sırasında Çebi'ye, "Benim amacım F.Bahçe gibi 'Şampiyon olun, imzayı öyle atalım' demekti. Ama başta hocamız olmak üzere bir çok isim, 'İmzaları şimdi atalım herkes rahatlasın' diye sitem etti. İmzayı atanlar gevşedi, rahatladı. Bence hata yaptık" dediği bildirildi.

"BIRAKIP GİDECEKLERDİ"
Başkan Orman'ın, sezon bitmeden sözleşmeleri yenilenen Cenk, Ersan, Necip, Veli, Oğuzhan ve Mustafa Pektemek'in performansından mutsuz olduğu devre arasında alınan Milosevic, Opare ve Tolgay'ın ise kendisinde şu an için hayal kırıklığı yarattığını Ahmet Nur Çebi ile paylaştığı bildirildi. Çebi'nin ise Orman'a, "Biliyorsun başkan, imzayı atmasaydık, Veli başta olmak üzere bırakıp gideceklerdi" sözüne ise Fikret Orman'ın, "Bizden aldıkları parayı nerede bulacaklardı" diyerek yanıt verdiği öğrenildi.

Yorumlar (5)
İranlı kartal 6 yıl önce
yaa... işte böyle uçtu paracıklar...yukarıdaki bulunmaz hint futbolcuları ile vodafon arenaya çıkarsınız... taraftar da bunları izlemek için almadık kombine bırakmaz vallahi..
eses eses 6 yıl önce
ulan imza attirmasa burda bak yonetim basiretsiz imzalatamadilar adamlar baska takima gitti diye bogururdunuz
hozatlı 6 yıl önce
helal acem.doğru söylüyosun.yukardakilerin en az5 ini çöpe atsan çöpten almazlar.bunlarla önümüzdeki seneler lige ambargo koyacakmışız :)))))))
dada 6 yıl önce
ulan eses eses denyosu yeter ulan senin gibi yandaslar ben taaaa .... futbol kepazesi yeter ulan siz kimsiniz lan troller nerden basimiza bela oldunuz ... forma almazsiniz kombine almazsiniz bos bos dolasirsiniz sirf hökömetine yalakalik yaparsiniz ... pekteek ve gülüm serefsizine 1,5 milyon avro para verilirmi lan hangi bok deliginde yasiyorsun !?
sergen10 6 yıl önce
eses haklı, imzalanmasaydı da yönetim uyuyor mu çakma xavi veli elden gidiyor derlerdi.