En uygun ikili aranıyor

Şenol Güneş ve kurmayları Marcelo ile Alexis’in forma giyemeyeceği Mersin İdmanyurdu ve Trabzonspor mücadelelerinde Tosic, Necip, Atiba ve Beck’ten ikisini savunmanın ortasında görevlendirecek.

FUTBOL 10.02.2016, 02:59 10.02.2016, 03:01
485

 BEŞİKTAŞ’TA Ersan Gülüm’ün Çin’e satılmasının ardından Rhodolfo’nun da sezonu kapatması teknik heyetin planlarını alt üst etti. Siyah-beyazlıların hocası Şenol Güneş, özellikle erteleme maçlarında savunmanın ortasında hangi ikiliyi oynatacağını şimdiden kurmaylarıyla tartışmaya başladı. 

 
SİYAH-BEYAZLILAR, maçların asıl oynanması gerektiği zamanda lisansları henüz çıkmamış olan Alexis ve Marcelo’yu ertelenen Mersin İY ve Trabzonspor karşılaşmalarında görevlendiremeyecek. Teknik heyet bu karşılaşmalarda defansın göbeğinde görev yapabilecek 4 futbolcuyu belirledi. Bu isimler Tosic, Necip, Atiba ve Beck... 
 
PEKİ bu 4’lüden hangi 2’si karşılaşmalarda savunma göbeğini oluşturacak? İşte Güneş ve yardımcıları bu sorunun yanıtını antrenmanlarda arayacak. Şenol hoca, bu oyuncuları idmanlarda test edip en uygun 2’liyi bulacak ve onları erteleme maçlarında sahaya sürecek.


VATAN
Yorumlar (2)
defans 5 yıl önce
Bir mevkiyi yapacağım derken ötekileri bozmayın da. Attibayla Beck e hiç dokunmayın
Murat 5 yıl önce
Necip garanti ortada olsun. Onun yanına eğer tolgay hazır duruma gelmiş ise atiba gelsin