En iyi dönemi

Teknik Direktör Slaven Bilic, kulüp bazında kariyerinin en iyi dönemini Beşiktaş’ta geçiriyor.

En iyi dönemi

Bilic kulüp bazında kariyerinin en iyi dönemini Beşiktaş’ta geçiriyor. Hırvat hoca, 2012-13 sezonunda çalıştırdığı Lokomotiv Moskova ile 32 maçta yakaladığı 1.44 puan ortalamasını, Kartal’da 56 karşılaşmada 1.89’a çıkardı. 2006-12 yılları arasında Hırvatistan Milli Takımı’nı çalıştıran Bilic, 63 maçta 2.13 puan ortalaması elde etmişti.

Sarmaş dolaş

Slaven Bilic, Trabzonspor galibiyetini yardımcıları, masörler ve malzemecilerle sarmaş dolaş olarak kutladı. Siyah-beyazlı futbolcular da hocaları gibi maçtan sonra takımın emekçileriyle kucaklaştı. Bilic’in, Mustafa Pektemek’in sakatlandığı pozisyonda hakemden izin alarak sahaya girmesi de büyük takdir topladı. Yöneticiler ve oyuncuların, Hırvat hocanın bu davranışıyla oyuncularına verdiği değeri bir kez daha gözler önüne serdiğini dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezai
Sezai - 4 yıl Önce

Demba ba iyi oyuncu fakaaaat, Trivela vurusu, Rabona vurusu yapamiyor. quaresma gibi calim atip, sut atamiyor. Ne olacak simdi! Hangisi daha iyi futbolcu?

hemirhan
hemirhan - 4 yıl Önce

o dediğin hareketleri bi sezonda kaç kere gördün, adam kaç haftada kaç gol atmış ona bak

maf
maf - 4 yıl Önce

Sezai bi öl la.Sırf oksijen sarfiyatısın.Beyin desen zaten bedava.

BEŞİKTAŞLI
BEŞİKTAŞLI - 4 yıl Önce

Bir oyuncunun iyi veya kötü futbolcu olduğunun değerlendirilmesi,Trivela veya Rabona vuruşuna bakılarak yapılmaz.Quaresma çalım atar,ikinci çalımda topu kaptırır,topu tekrar kazanmak için rakibe faul yapar ve sarı kart görür.Attığı çalımın faydası olmaz. Demba ba nın şu anki istatistiklerine bakarsanız,bırakın Beşiktaş'ı Türkiye'ye gelmiş en iyi futbolculardan biri. Birine iyi denilecek ise, TARTIŞMASIZ = DEMBA BA

10ur
10ur - 4 yıl Önce

sezai bir zahmet internetten neymar vs sean garnier klibini bulda izle.iş top cambazlığında bitseydi sean denen adam barca'da oynar, neymar yetenek sizsiniz brezilyada çıkardı.

hukyuıuy
hukyuıuy - 4 yıl Önce

yuıyuıyuıy

azman
azman - 4 yıl Önce

sezaı haklı orman geldıgınden berı parasızlık ve kalıtesızlıkten bıktık