Emre, Bilic'in Üstüne Yürüdü

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde Emre ile Bilic arasında gergin dakikalar yaşandı.

FUTBOL 22.03.2015, 22:14
578
Emre, Bilic'in Üstüne Yürüdü

 25. haftasında oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde olaylar çıktı! Fenerbahçe'de Emmanuel Emenike'nin tribünlerle kapışmasının ardından, Emre Belözoğlu ile Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic arasında ciddi bir gerginlik yaşandı.

Oyunun durmasının ardından saha kenarına kadar gelen ve itirazlarda bulunan Bilic'e, ilk önce Bruno Alves ve Caner Erkin gelerek, sakin olmasını söyledi. Bu sırada kendi ceza alanının önünde bulunan Emre Belözoğlu, el-kol hareketleri ile birlikte Bilic'in üzerine doğru yürüyerek, kulübeye geçmesini ister bir şekilde bağırmaya başladı. Tecrübeli oyuncu ve Bilic'in, büyük tartışmalara neden olan 'F.ck off' sözünü birbirlerine karşı kullandığı gözlendi.

SEZONUN İLK YARISINDA DA OLAY OLDU

Gökhan Töre, araya girerek Emre Belözoğlu'nun Bilic'e ulaşmasını engellerken, İsmail Kartal da Beşiktaş yedek kulübesinin bulunduğu noktaya doğru koştu ve olayları sakinleştirmek istedi. İki takım oyuncuları bir anda Beşiktaş yedek kulübesinin önünde toplanırken, yaklaşık 2 dakika süren gerginlik Emre ve Bilic'in sakinleşmesi ile noktalandı.

Bilic ile Emre, sezonun ilk haftasında oynanan derbinin devre arasında da birbirlerine girmişti. Emre Belözoğlu'nun Slaven Bilic'e yine 'F.ck off' sözünü kullandığı ortaya çıkmıştı.

Yorumlar (4)
fthspkn 6 yıl önce
fırat aydınus aşağılık bir Beşiktaş düşmanıdır,bir de Beşiktaş lı yazılıyordu.Biliç seneye kesinlikle olmamalı rakibini büyük görürsen yenilirsin.Demba ba berbatsın koşmuyor sağdan sola dönemiyor,sıçramıyor.emenike kart görmedi,emre kırmıyı görmedi aydınus zavallısın.biliç bu takım sana büyük artık hep arkanda olmak ama nereye kadar.beraberlik düşünmesen.demba ba yı ilk yarı çıkarsan olcay ı bile oynatsan ileri de tek,yap bişeyler dene bu kadar yetenek fukarası olunmaz.
iranlı kartal 6 yıl önce
melo gsnin provakatörü, emre de fenerin... bizimkilerde tezgaha gelenler mangası...
sedat akdeniz 6 yıl önce
Emre senin anani avradini sikiyim amina kidumu gotten bacaklisi pic emre bilice kufur ediyo hakem mal gibi bakiyo versene kirmiziyi emre insallah sahada gebwrirsin futbolu birakmadan sulalesini siktigimin oglu
asikartal 6 yıl önce
fthspkn yazdıklarının altına imzamı atarım kardeşim aynen...