ELDEKİLER DAHA İYİ!

Tolga Zengin, bu sezon maç başına 1 gol yerken, yeni alınan Boyko ise her 86 dakikada bir kez topu ağlarından çıkardı. Alexis’li Getafe kalesinde 25, Ersan’lı Kartal ise 15 gol gördü.

FUTBOL 28.01.2016, 10:14 28.01.2016, 10:15

 Beşiktaş, ara transfer dönemi bitmeden kadrosunu 3 oyuncuyla takviye etti. Kaleye Dnipro’dan Denys Boyko’yu alan Siyah-Beyazlılar, stoper için de Getafe’nin 30 yaşındaki futbolcusu Alexis Delgado’yu bitirdi.

ARAS KİRALIK GİDECEK

Spartak Moskova’dan da Aras Özbiliz sürpriz bir hamle olarak bünyeye katıldı. Aras, sezonun ikinci yarısında kiralık olarak gönderilecek. Boyko ve Alexis ise zorlu maratonda kullanılacak. Her iki oyuncu da Siyah-Beyazlı taraftarların sezonun kalan bölümünde çok şey beklediği isimlerden.

ELDEKİLER DAHA İYİ!

Boyko’nun mevkidaşı Tolga ile Alexis’in bölgesindeki Ersan’ın ilk yarı performanslarına bakıldığında eldekiler daha başarılı duruyor. Boyko, Dnipro ile 22 resmi maçta 23 gol yedi. 86 dakikada 1 kez topu ağlarında buldu. Tolga ise 23 maçta 23 gol yedi. 90 dakikada 1 kez rakiplere geçit verdi. Alexis’li Getafe kalesinde 25 gol gördü. Beşiktaş ise Ersan’la birlikte 15 gol yedi.

Boyko ve Alexis’e forma şansı

Be­şik­taş Tek­nik Di­rek­tö­rü Şe­nol Gü­neş, Mer­sin ve Trab­zon maç­la­rı­nın er­te­len­me­siy­le bir­lik­te ön­le­rin­de­ki zor­lu ma­ra­to­nu da dü­şü­ne­rek bu­gün Si­vas Be­le­di­ye ile ya­pa­cak­la­rı ku­pa ma­çın­da ro­tas­yo­na gi­de­cek. De­ne­yim­li tek­nik ada­mın, he­nüz ta­kım­la sa­de­ce 2 gün id­ma­na çık­mış ol­sa­lar da ye­ni trans­fer­ler Boy­ko ve Ale­xi­s’­e de şans ver­me­si bek­le­ni­yor.

Beşiktaş, Dnipro’dan aldığı Boyko ile 4.5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Haber Kaynağı: Bugün
Loading...
Yorumlar (4)
aslanavcisi 4 yıl önce
haha renkli haberine bak muslera tolgadan fazla gol yedi o halde tolga musleradan daha iyi 30 milyon euro verin tolgaya yoksa satmayız ne salak bi haber bu haberi yapana selamlar..
DSENGUEL 4 yıl önce
Getafenin Besiktasdan fazla gol yemesi gayet normal bu Alexis Delgadonun kötü oldugu anlamina gelmez bunu haber diye yapanin ben aklindan süphe ederim. Dnipro da Besiktas gibi formda degil liglerinde normal olarak fazla gol yemeleri normal. Egerki Boyko ve Alexis Delgado sezonun ilk yarisinda bizde olsaydi su an iki mac eksige ragmen Liderdik!!
ihtiyarkartal 4 yıl önce
Algı operasyonları başladı,biraz zeka kırıntısı olsa diyeceğim ama sipariş ne ise üretim de ona göre.
Kartalero 4 yıl önce
Arkadaslar cok guzel ve dogru yorumlamis, sacma sapan istatistiklerden haber yapan gerzekleri okumak bile istemiyorum