Elde bir tek o kaldı!

Demba Ba, Mustafa Pettemek derken şimdi de Cenk Tosun sakatlanınca geriye sadece 18'lik Furkan Yaman kaldı!

FUTBOL 15.12.2014, 16:42
1778
Elde bir tek o kaldı!

Beşiktaş 3 kulvarda yoluna tam gaz devam etse de sakatlıklar da hız kesmiyor! Siyah beyazlılarda Demba Ba ve Mustafa Pektemek'ten sonra şimdi de Cenk Tosun sakatlandı! Böylece Bilic'in elinde forvet oyuncusu olarak sadece 18'lik Furkan kaldı!
 
Siyah beyazlılarda Cenk Tosun'da 1. dereceden bağ yırtığı var. Cenk, Gaziantepspor maçının son 25-30 dakikalık bölümde zarzor oynadı. Durumu kesinleşmedi ama büyük ihtimalle Rizespor ile oynanacak kupa maçına yetişemeyecek. Cenk'in durumu akşam saatlerinde belli olacak.
 
ELDE 18 FURKAN KALDI!
Rizespor maçında Cenk'in yanı sıra Demba Ba ve Mustafa Pektemek de oynayamayacağı için Bilic'in elinde forvet olarak sadece altyapıdan yetişen Furkan Yaman kalıyor. Eğer Bilic, Olcay gibi orta sahadan hücuma yönelik bir ismi forvete çekmezse, Rizespor maçında 18 yaşındaki Furkan'ı ilk 11'de görebiliriz.

  
DİĞER SAKATLARIN DURUMU
NECİP: 
Arka adalede 2. derece yırtık var. Sahalardan 2 hafta uzak kalacak.
 
ATIBAAtiba'nın belinde problem var. Maçta belinin üzerine düştüğü için ödem oluştu. Büyük ihtimalle ciddi bir durumu yok.
 
MOTTA: Motta'nın da ciddi bir durumu yok, ayak bileği burkulduğu için maça devam edemedi ama ciddi bir durum söz konus değil. 1-2 günlük dinlenme yeterli olacak.

Yorumlar (12)
bekir 5 yıl önce
sakatlık kötü ama ilk kupa maçında göz dolduran furkan için büyük fırsat. atınç gibi o da zaten iyi olan kumaşını gösterirse çok sağlam bir golcümüz daha olabilir.
saşa 5 yıl önce
kim lan bu yuzuklerin efendisi tiplemesi gibi
şaka saşa 5 yıl önce
yazık ya git pis renklerine bu nasıl yorum böyle.
bekir 5 yıl önce
he ya ye. selçuk şahin mehmet topuz felipe melo ve selçuk inan gibi nur yüzlü olaydı keşke. değilmi başkasının şeyiyle gerdeğe giren saşa
saşa 5 yıl önce
he ya bekirim haklısın da...alacağın yok :))))
saşa 5 yıl önce
özenti seni.hadi oğlan git pis renklerine,bizim ki kalın gelir sana.
mahir 5 yıl önce
eleman eksik demiş.hobbit yada köstebekgillerden de olabilirrr:)
bekir 5 yıl önce
ooo buralar renkli dolmuş. nerde bi paket malboroya herşeyini satacak renkli ayak takımı var hepsi burda. gerçi şenlik yapıyorlar orası güzel. halen a takımla 30 dk oynamış furkanın derdi bile sizi deldiyse demba banın kobrası ne yapar hastaneden çıktıktan sonra siz anlatırsınız artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın