Egemen Korkmaz’a kapılar kapalı

Siyah-Beyazlılar'da Başkan Fikret Orman'ın göreve geldiği 2011-12 döneminde başlattığı, 'Feda Sezonu'nda, yıllık ücretinde indirime yanaşmayan Egemen Korkmaz'la yollar ayrılmıştı.

Egemen Korkmaz’a kapılar kapalı

Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe’yle anlaşan tecrübeli futbolcunun, Sarı-Lacivertliler’le kontratının sona ermesi sonrası Beşiktaş’a önerildiği ortaya çıktı. 32 yaşındaki futbolcunun menaceri aracılığıyla gelen teklife yönetimden, “Para için Beşiktaş’ı terk eden bir oyuncu, bizim için gittiği gün bitmiştir. Bize bir daha böyle bir teklifle gelmeyin” denilerek kapıların kapatıldığı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Feda
Mert Feda - 4 yıl Önce

Sanki Tümer e olanlari bilmiyor.... Vatan haini egemen....

tarık mn
tarık mn - 4 yıl Önce

duyda inanma bu habera sallama haber egemene kulupmü yok istedigi yere gider ama orman bı ecemen daha bulamadı defansa gördük 1 sene indirim yapan ersanı necipi mustafayı veli kazma sakat gidecek topcularla indirdiklerinn 2 katı fazla paraya sözleşme yenileyen orman senin indirimin bumudur oysa egemen bjk en iyisiydi sen onun yerine adam alamadın gördük ligde kupada uefada derbilerde indirimli kazma topcularını ne yaptıgını egemen orman varken zaten bjk gelmez gs gider ts başka klbe gider fb sözleşme yenilemese bile ,,,orman sen bilerek sakat kuluplerinde yedek bile olamyan topcu alırsın almayada bak zaten iyi topcuda ssen varken bjk gelmez ...yd orman bjk batırmaya gelmişler ,,..nedense GELENDE GİDENİ ARATMIYOR ORMAN YD DESTEKLEDİGİNİ SÖYLÜYOR ZATEN CÜNKÜ 2 YOLLAR AYRI AMA HEDEFLERİ BİR BJK BATIRMAK BUNUDA BAŞARMAK ÜZERELER BİLEREK AYNI HATALARI YAPARAK ....ORMAN SAKAT KAZMA TOPCULARA VERDİGİ PARALARLA ZOR TRANSFER YAPAR

eagle63
eagle63 - 4 yıl Önce

indirim yapmadı ama şimdi kapı kapı geziyor beni alın diye

Horatkartal
Horatkartal - 4 yıl Önce

Egemen o zaman benim paramı siz ödeyemezsiniz deyip gitmişti. Beşiktaş için Q7 den bile büyük kayıptır. Sağlam bir Egemen ülkenin en iyi yerli stoperidir. Fakat FB ye de son yıllarda fayda sağlayamıyor. Sağlasa bile paramı ödeyemezsiniz diye klubü küçük düşüren bir topçunun bize faydası olmaz.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

sürüneceksin egemen bak fenevde gün yüzü görmedin aynı tümer metin gibi sende sürüneceksin ne hoca olacaksın ne bişey

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

Egemen'in gitmesi Orman'ın değil yd'nin suçu. Öyle bir anlaşma yapmışlar ki adam maç başı ücretleriyle 2.6-2.7 milyon Euro almaya hak kazanmıştı,aynı dönemde Sivok 900 bin Euro alıyordu. Şu an Sosa bile o kadar kazanmıyor. Yönetimin ücret politikası hiç fena değil. Yabancı sınırının yeni haliyle adam gibi ararsan yarı fiyatına istediğin gibi stoper bulursun dışarıdan

tolga
tolga - 4 yıl Önce

Taraftari yaniltmayin. Egemenden indirim istenmedi.bizden 1.3 milyon euro aliyordu fener 1.75 milyon onerdi. O da alacaklarini birakarak fenere gitti. 300euro civari bir alacagi vardi o donemde. Yani adam parayi tercih etti.

yalnız
yalnız - 4 yıl Önce

egemen kafana poşet geçir gel seni evimin kadını yapıcam