Ege: 9 yıldır bugün için oynuyorum

Beşiktaş hazırlık maçında Altınordu'yu 2-1 yenerken, Beşiktaş'ın 19 yaşındaki defans oyuncusu Ege Atlam maç sonrası soruları yanıtladı.

FUTBOL 09.09.2018, 19:13 10.09.2018, 16:16
1212

Beşiktaş’ın 1999 doğumlu savunma oyuncusu Ege Atlam, 2-1 kazanılan Altınordu maçının ardından TRT Spor’un sorularını yanıtladı.

Ege Atlam'ın açıklamaları:

"Öncelikle 9 Eylül İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunu kutluyorum bir İzmirli olarak. Herkese teşekkür ederim. Umarım bu fırsatı iyi değerlendirmişimdir. İnşallah daha fazla fırsat buluruz. Gerçekten büyük bir heyecan. 9 yıldır bu kulüpte oynuyorum. Bugün için oynuyorum, Vodafone Park’ta oynamak için oynuyordum. İlk burada sahaya çıktım. Takımın tecrübeli isimlerinden çok şey öğreniyoruz. Maçları, idmanları izliyoruz. Onlardan çok şey öğrenmek istiyorum. Burası daha başlangıç. Yavaş yavaş gitmemiz lazım. Yaklaşık 10 yıldır bu hayali kurdum ve gerçekleştirdim. Ancak tek bir hayalim yok, hepsini gerçekleştirmek istiyorum."

Ege maçta 90 dakika süre aldı.

Ajansspor

Yorumlar (1)
necsoy 2 yıl önce
bu gençlere güvenmek lazım..çocukların hayallerini karartmamak,ülke futbolunun önünü açmak adına kadroda en az 5 özkaynak oyuncusu olmalı..kadroda o kadar çok usta var ki deneyimlerinden faydalanırlar..bu sayede hem daha özverili oynarlar hem bütçeye katkıları olur..baksanıza Eljif ve Barış sonrası Fener bile o kadar kötü gözükmüyor artık gözümüze..!!