Dunga'nın Yeni Gözdesine Teklif Yapıldı!

Beşiktaş'ın Brezilya milli takımına da çağrılan Ricardo Goulart için takımına teklif yaptığı iddia edildi.

FUTBOL 22.08.2014, 01:43
Dunga'nın Yeni Gözdesine Teklif Yapıldı!

Brezilya'nın Noticias De Dia gazetesi, Dunga'nın gelmesiyle birlikte Brezilya Milli Takımı'na çağrılan Ricardo Goulart için Beşiktaş'ın, Cruzeiro'ya transfer teklifinde bulunduğu iddia etti. Siyah-beyazlıların Goulart için 2.5 milyon dolar (6 milyon Brezilya reali) kiralama bedeli ve 12 milyon dolar (29 milyon Brezilya reali) satış opsiyonu ile yaptığı teklifin Cruzeiro yönetimi tarafından değerlendirmeye alındığı bildirildi.

WERDER BREMEN ARADAN ÇEKİLDİ

Werder Bremen sportif direktörü Thomas Eichin, Beşiktaş'ın da gündeminde olan Bryan Ruiz için Fulham'ın istediği 7 milyon Euro'nun verilmesini istiyor. Yönetim ise 4,5 milyon Euro'nun üzerine çıkmıyor. Eichin, transfer konusunda basına bu kadar çok bilgi vermeleriyle ilgili olarak, "Transfer politikamız çok sinir bozucu. Şu anda Ruiz için yorum yapmak istemiyorum" dedi.

PEREIRA TEKLİF GELMEDİĞİ İÇİN MUTSUZ

Öte yandan Beşiktaş'a geleceği iddia edilen Valencia'nın sağ beki Joao Pereira vatandaşı Joao Cancelo'nun transferinin ardından kadro dışı bırakılırken, takımdan ayrı olarak çalışmalara başladı. 30 yaşındaki Portekizli sağ bek, Record gazetesine kendisinin transferi ile ilgili olarak pek çok haberin dolaştığını ama hiçbirisinin şu an için gerçekliğinin olmadığının altını çizdi.

Kaynak: Noticias De Dia ve Record

Loading...
Yorumlar (1)
black eagle @ black see 6 yıl önce
Bu çocuk diğer söylenen isimlerin hepsinden daha iyi... fakat transferinin gerçekleşeceğini sanmıyorum...