Dudu'dan Kartal'a yeşil ışık!

Beşiktaş yeni sezon transfer çalışmalarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılar ilk olarak Palmeiras forması giyen Dudu için ilk görüşmelerini Brezilya'da yaptı.

FUTBOL 06.04.2017, 07:42 06.04.2017, 20:33 kartalbakışı.com
3375

Yönetici Metin Albayrak, Gökhan Keskin ve Fikret Demirer önceki akşam Türkiye'ye döndü. Yaklaşık 15 gündür Brezilya'da olan yetkililerinin, Dudu'nun menajeri ile ilk yüz yüze görüşmeyi yaptıkları öğrenildi.

Görüşmeler sonucunda Dudu'nun menajerinin Beşiktaş'ı ve Beşiktaş taraftarını tanıdığını, Palmeiras ile anlaşması durumunda masaya oturabileceklerini yetkililere söylediği ifade edildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetici Metin Albayrak'ın önümüzdeki ay tekrar Brezilya'ya uçarak Palmeiras ile görüşmelere başlayacağı söylendi.

Orta alanın sağ ve sol kanadında oynayan tecrübeli futbolcu, Brezilya Milli Takımı'nın da son dönemde yıldızını parlatan ismi olarak dikkat çekiyor.

Fotomaç

Yorumlar (1)
Atlas 4 yıl önce
bırakın böyle ne olduğu belli olmayan topçuların peşinde koşmayı,adamın fiziği cüceden hallice 1.66,onun yerine talisca yı kaptırmamaya uğraşın,veya avrupa da oynamış güney amerikalı oyuncu bakın.