Dualarım Gazze İçin

F.Bahçe'nin Senegalli golcüsü Sow, Filistin'de yaşananlara kayıtsız kalmadı: "O insanların yaşadıkları beni kalpten yaralıyor. Dualarımızı eksik etmeyelim."

FUTBOL 20.07.2014, 04:51
1801
Dualarım Gazze İçin

Topuk Yaylası'nda dün basının karşısına geçen isim Moussa Sow'du. Senegalli futbolcu, yeni sezon öncesi soruları yanıtlarken Filistin'de yaşanan savaşı da unutmadı. "Gazze'de olanları görmek çok üzücü" diyen Sow, şunları söyledi: "İşin siyasi boyutunu detayıyla bilmiyorum. Ama televizyonu açtığımda olanları görmek, o insanların yaşadıklarını görmek beni kalpten yaralıyor. Kendi başımıza gelmesini istemeyeceğimiz olayları görüyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu olaylar sona erer. Dualarımızı eksik etmeyelim. Ben de dua ediyorum. En kısa zamanda sona ermesini istiyorum." 

Demba Ba çok iyi bir seçim yaptı

Demba Ba'nın Beşiktaş'a gelişi kendi kararı. Çok net bir katkım olmadı. Beni görmek için sık sık İstanbul'a gelmişti. Stattaki atmosferden etkilendi ve müslüman bir ülke olması kararında etkili oldu. Türkiye'yi seçerek çok iyi bir seçim yaptı.

Diego bizi besleyecek

Diego gerçekten zeki ve teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu. Bizi atacağı paslarla besleyecek. Onun tekniğinden çok faydalanacağız. Takımı oynatabilecek yetenekte bir oyuncu.

Gerçek bir F.Bahçeliyim

Her yıl gideceğim dedikoduları çıkıyor. Doğrusunu söylemek gerekirse teklifler almak beni gururlandırıyor ama şu an F.Bahçe'nin futbolcusuyum. Bırakıp gitmekle ilgili de en ufak bir düşüncem yok. Gelecekte ne olur orasını Allah bilir. Ben gerçek bir Fenerbahçeliyim.

 

 

Kaynak : Sabah

Yorumlar (1)
zekeriya kor 6 yıl önce
Gazze icin dusuncelerin dunyalara deger ALLAH razi olsun,rakibimde olacaksa senin gibi adamin dibi olsun ,biz besiktaslilar boyle rakibe saygi duyariz ama galip gelen biz olmak sartiyla.