Douglao'ya

Beşiktaş'ın Akhisar'a 2-0 yenildiği maç sonrası, stoperdeki sıkıntı yönetimin gündemindeydi. İdareciler, “3 kulvarda bize bir stoper de yetmez. İki tane almayı düşünebiliriz” görüşünde birleşti.

FUTBOL 01.12.2015, 11:35 01.12.2015, 11:37
3271

 Beşiktaş’ın, önceki gün Akhisar Belediye’ye 2-0 yenildiği maçta stoperdeki zafiyet bir kez daha görüldü.

Ersan’ın sakatlığı nedeniyle yer almadığı maçta Tosic oynarken beklenileni veremediği dikkat çekti. İdarecilerin karşılaşma sonrası, “Şenol hoca stopere takviye istemekte haklı. Önümüzde uzun ve zorlu bir maraton var. 3 kulvarda birden gidiyoruz. Cezalar, sakatlıklar olursa bir stoper bile yetmez. İki tane almayı düşünebiliriz” görüşünde birleştikleri kaydedildi.

GÖZLER DOUGLAO’DA

Yönetimin, önceliğinin Güney Amerika olacağı belirtildi. Rhodolfo ile uyum sorunu yaşamaması adına yeni ismin Brezilya’dan olması fikri ağırlık kazandı. 

Süper Lig’i iyi tanıyan bir futbolcunun da listeye alınması düşünülüyor. İdarecilerin Akhisar’da sergilediği performansla dikkat çeken Douglao’ya hayran kaldığı da öğrenildi. 

KAYNAK:BUGÜN
Yorumlar (3)
hakan 5 yıl önce
beşiktaş olarak hiç bir zaman sağlam futbolcu almadınız... belediye takımı gidiyor buluyor... sizde bön bön bakıyorsunuz....
sencer 5 yıl önce
daogloa olur. Adam yerden havadan tüm topları topladı. Hırsıda gözden kaçmadı. Ama bence favori chelseadaki senegalli çocuk.
Balkır 5 yıl önce
Allah aşkına birileri artık İsmail Köybaşı'nın Beşiktaş'a faydadan çok zarar verdiğini görsün. Bu adam futbol katili. Sol bek için de adam gibi topçu alınsın