Dönüyorlar

Beşiktaş'a özlemle beklediği iki sakat oyuncusundan iyi haberler geliyor. Veli Kavlak milli maç arasından sonra takımakatılacak. Tolgay Arslan ise devre arası kampına yetişecek.

FUTBOL 10.11.2015, 15:56 10.11.2015, 15:59
1216

 Beşiktaş'ın sezon öncesi Almanya'da yaptığı hazırlık kampında sakatlanan Tolgay Arslan'ın tedavisinde sona yaklaşıldı. 25 yaşındaki oyuncu Ocak ayındaki devre arası kampında takımla antrenmanlara başlayacak.

Siyah beyazlı takıma geçen sezonun devre arasında Hamburg'dan transfer olan Tolgay, ikinci yarıda ortaya koyduğu performansla beğeni kazanmıştı. İlk etabı Almanya'da yapılan yurt dışı hazırlık kampının öne çıkan isimleri arasında yer alan Tolgay, 15 Temmuz'daki antrenman maçında sakatlanmıştı. Yapılan kontroller sonrası genç oyuncunun sol diz çapraz bağlarının koptuğu ve 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı.

Aradan geçen 4 aylık sürede ameliyat olan ve tedavisine Almanya'da devam eden Tolgay'ın durumu iyiye gidiyor. 25 yaşındaki futbolcu Ocak ayındaki Antalya kampında takımla antrenmanlara başlayabilecek. Tolgay kamp döneminde sakatlığı ile ilgili bir problem yaşamaması durumunda sezonun ikinci yarısı yeniden formasına kavuşacak.


NTVSPOR
Yorumlar (0)